Boks. Adamek - Arreola jak Super Bowl?

Jeden z najbardziej znanych promotorów bokserskich - Dan Goosen porównuje pojedynek Tomasza Adamka i Chrisa Arreolii do jednego z największych sportowych wydarzeń w USA. Walka odbędzie się w niedzielę 25 kwietnia o 6 rano polskiego czasu w Kalifornii.

- Ten pojedynek to bokserski Super-Bowl. Nie można tego przegapić, to będą wielkie emocje. I prawdziwy szczyt podniecenia. Wiem, że zawodnicy, a w szczególności HBO nie mogą się doczekać - emocjonował się na konferencji prasowej Goosen.

Tomasz Adamek, któremu w USA wymyślono nowy przydomek , opowiadał na konferencji o swoich przygotowaniach do walki. Jestem w bardzo dobrej formie i chcę walczyć - mówił Polak. Opowiadał również o tragedii w Smoleńsku i jaki wpływ na niego wywarła.

Arreola przyznał, że żeby wygrać z Adamkiem musi wykorzystać maksimum swoich możliwości. Zapytany o to, jak będzie wyglądać walka odpowiedział: Wierzę, że będziemy świadkami czegoś wyjątkowego w Citizens Bank Business Arena w Ontario. Nasza walka będzie być może kandydatem do pojedynku roku.

Więcej o: