Fury pokazał, jak wygląda przed walką z Usykiem. I się zaczęło. W sieci wrze

Tyson Fury i Ołeksandr Usyk stoczą pojedynek o niekwestionowane mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Na kilka dni przed walką Brytyjczyk pochwalił się w sieci efektami przygotowań. To wystarczyło, aby pojawiło się wiele komentarzy od kibiców, w dodatku o jednoznacznym wydźwięku. Bierny nie pozostał również Ukrainiec, który niedługo później opublikował w internecie podobne zdjęcie. Zupełnie jakby chciał podgrzać atmosferę przed hitowym starciem.

Tyson Fury kontra Ołeksandr Usyk - walka tych dwóch mistrzów elektryzuje kibiców na całym świecie. Miała odbyć się już w lutym, ale z powodu kontuzji Brytyjczyka została przełożona na 18 maja. Obecnie obaj zawodnicy są na końcowym etapie przygotowań. I mogą chwalić się efektami ciężkiej pracy.

Zobacz wideo Jurij Gladyr po dramatycznym półfinale mistrzostw Polski: Sport jest dla nich okrutny, a dla nas piękny

Tyson Fury pokazał, jak wygląda na kilka dni przed walką z Ołeksandrem Usykiem. Jednoznaczne komentarze

Na nieco ponad tydzień przed pojedynkiem Fury pokazał w mediach społecznościowych, w jakiej jest formie. Pamiętając o jego dawnych problemach z utrzymaniem wagi, trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę dobrze.

35-latek niewątpliwie zaimponował wielu kibicom, którzy dali temu wyraz w komentarzach. "Mistrz w formie", "Teraz wygląda jeszcze lepiej", "W takiej formie jest nie do pokonania", "Niekwestionowana forma"- czytamy.

 

Jeden z użytkowników podzielił się nawet swoimi przewidywaniami dotyczącymi przebiegu pojedynku: "Wygląda świetnie! A każdy wie, co się dzieje, gdy jest w formie. Rezultat może być tylko jeden - koniec w szóstej rundzie".

Ołeksander Usyk odpowiedział na Tysonowi Fury'emu? "Ciężka praca wykonana"

Niedługo po tym, jak Fury opublikował zdjęcie sylwetki, w mediach społecznościowych uaktywnił się Usyk. Wstawił on zdjęcie z sali treningowej, na którym widać go siedzącego przy ringu bez koszulki. W tej pozycji jego sylwetka nie prezentuje się zbyt okazale, ale nie można powiedzieć, aby był zapuszczony. "Ciężka praca wykonana" - skwitował Ukrainiec.

 

Stawką pojedynku pomiędzy Tysonem Furym a Ołeksandrem Usykiem będą cztery pasy mistrzowskie wagi ciężkiej. Brytyjczyk posiada te federacji IBF, WBA oraz WBO, a Ukrainiec federacji WBC. Zwycięzca zostanie niekwestionowanym mistrzem świata w tej kategorii.

Kto wygra walkę pomiędzy Furym a Usykiem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.