Floyd Mayweather Jr zaszokował. Oto jak potraktował grupę bezdomnych

Floyd Mayweather Jr, jeden z najwybitniejszych bokserów w historii, znany jest powszechnie z różnych ekscesów. Głównie związanych z pieniędzmi. Nie inaczej było tym razem. Słynny pięściarz pojawił się ostatnio na jednym z meczów NBA, ale jeszcze przed meczem na ulicach Los Angeles napotkał grupę lokalnych bezdomnych. To, co wówczas zrobił jest co najmniej zaskakujące.

Amerykański były bokser udał się w czwartek 2 maja na starcie w fazie play-off NBA pomiędzy Los Angeles Clippers a Dallas Mavericks. Mecz wygrali 123:93 prowadzeni przez Lukę Doncicia (35 pkt) goście z Dallas. Jednak poruszenie w amerykańskich mediach wywołało właśnie zachowanie Mayweathera Jr. 

Zobacz wideo Sceny w trakcie finału Pucharu Polski! Wisła Kraków i Pogoń Szczecin w akcji

Jak podaje stacja TMZ Sports, jeszcze przed wspomnianym koszykarskim starciem, słynny pięściarz miał się wdać w rozmowę z grupą bezdomnych na jednej z ulic Los Angeles. Jeżeli ktoś teraz pomyślał, że skończyło się to nerwową sytuacją, to było wręcz przeciwnie. Mayweather miał bowiem na koniec obdarować bezdomnych wręczając im ni stąd, ni zowąd 30 tysięcy dolarów.

Mayweather i akcje związane z pieniędzmi? Nic nowego

Dla byłego boksera 30 tys. dolarów nie jest być może szczególnie dużą kwotą, jego majątek jest obecnie wyceniany na około 450 milionów dolarów. Niemniej sytuacja wywołała poruszenie, a sam zawodnik może sobie dopisać do kolekcji kolejne zaskakujące zachowanie z udziałem pieniędzy. "Money" jest bowiem doskonale znany z obnoszenia się swoim bogactwem i wrzucaniem do sieci licznych zdjęć ze swoimi zegarkami, posiadłościami, samochodami czy plikami banknotów.

Floyd Mayweather Jr to były mistrz świata w boksie w wielu kategoriach wagowych, od junior lekkiej aż po junior średnią. Na koncie ma walki z Mannym Pacquiao, Canelo Alvarezem czy Oscarem de la Hoyą. Karierę zakończył w 2017 roku z bilansem 50 zwycięstw i bez porażki. Ostatnią oficjalną walkę stoczył z legendą MMA Conorem McGregorem, którego pokonał przez TKO w 10. rundzie. Od tamtego czasu stoczył też kilka walk pokazowych, głównie dla zarobku, jak chociażby z popularnym youtuberem Loganem Paulem.

Czy zaskoczyło cię takie zachowanie Floyda Mayweathera Jr?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.