To nie koniec. Ten fakt zmieni oblicze Tysona Fury'ego. "Ty mały tchórzu"

Bardzo wiele dzieje się w ostatnich dniach w życiu Tysona Fury'ego. Brak zgody w sprawie walki z Ołeksandrem Usykiem, zapowiedź kolejnego przejścia na emeryturę, a następnie wiadomość o ciąży żony. Na koniec Fury rzucił jeszcze garść wyzwisk w internecie, skierowanych w stronę niedoszłego przeciwnika z Ukrainy.

Całe tygodnie trwały próby wypracowania wspólnego stanowiska dla Tysona Fury'ego i Ołeksandra Usyka, by mistrzowie różnych organizacji w wadze ciężkiej mogli skrzyżować rękawice. Ostatecznie mediacje nie przyniosły zamierzonego skutku - Fury i Usyk nie zawalczą. Ten drugi ma już w kolejce kolejnych obowiązkowych oponentów.

Zobacz wideo Polski pięściarz opowiada o walce z Whytem i sparingach z Furym. "Bawił się ze mną"

"Król Cyganów" nosi się natomiast z zamiarem zakończenia kariery. Nie byłby to pierwszy raz, gdy Fury mówi o finałowym akcie swojego pięściarskiego życia. Menadżer boksera przekonuje jednak, że tym razem, opcja ta rozważana jest na poważnie i nieodwołalnie: "Zrobi co zechce, teraz jest przygnębiony".

Rosyjska reprezentacja kobiet na mistrzostwa świata w boksie w Indiach Wstyd i hańba. Rosjanie zaśmiali się światu w twarz. Ich flaga i hymn wróciły na salony

Na smutek Fury'ego pozytywnie mogło zadziałać szczęście rodzinne. Żona sportowca Paris zdradziła mu, że zaszła w ciąże. Fury podzielił się dobrą nowiną w mediach społecznościowych: "Nie wszystko stracone! Byłem dziś na randce ze swoją piękną ciężarną żoną. Bóg jest wielki. Co za kobieta. Fantastyczne wieści, by podnieść mnie na duchu".

Tyson Fury ojcem sześciorga dzieci. Powiększy mu się rodzina

Fury ma już sześcioro dzieci, ostatnie z nich, córka Atena, urodziła się z wadą serca, która wymagała hospitalizacji. Gdy wydawało się, że wiadomość o kolejnym dziecku, może przynajmniej chwilowo uspokoić i "zmiękczyć" Fury'ego, ten przeszedł do ofensywy w internecie. Raz jeszcze sprowokował Usyka.

"Dostałeś swój rewanż, ale i tak nie chciałeś się bić. Pi**o nigdy nie byłeś mężczyzną na tyle, by mierzyć się z Królem Cyganów. Cały tydzień kombinowałeś, jak się z tego wykręcić. Jesteś małym tchórzem i dz***ą" - powiedział w przepełnionym emocjami nagraniu Fury.

Adamek wraca?! Artur Szpilka zareagował na filmik Tomasza Adamka. "Z przyjemnością"

Więcej o: