Licytuj rękawice bokserskiego przyszłego czempiona [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Łukasz Różański stoczył na zawodowym ringu 14 walk, wygrał wszystkie, z czego aż 13 przed czasem. W marcu może zostać jedynym w tej chwili polskim mistrzem świata w boksie. Ale najpierw gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w akcji Gazeta.pl #JedenDzieńDłużej.

W 2021 roku Łukasz Różański już w pierwszej rundzie znokautował Artura Szpilkę. We wcześniejszych latach na deski posłał też m.in. Alberta Sosnowskiego i Izu Ugonoha.

Zobacz wideo Suzuki Boxing Night w Toruniu. Runowski powalił Szulewskiego

Kamil SemeniukSemeniuk zaprasza na finały Ligi Narodów z Polakami! [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

W sumie Różański na zawodowym ringu stoczył 14 walk. Wygrał wszystkie, w tym aż 13 przez nokaut. Jego piętnasty pojedynek ma być o pas mistrza świata federacji WBC. W wadze bridger, do 101,6 kg. Różański już przygotowuje się do starcia z również niepokonanym Alenem Babiciem (Chorwacja). Do walki dojdzie najpewniej w marcu.

Plastron lidera Pucharu Świata Dawida Kubackiego podpisany przez niego i przez całą kadrę polskich skoczkówWylicytuj żółty plastron lidera Kubackiego z podpisami innych polskich skoczków [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

A już teraz w akcji Gazeta.pl #JedenDzieńDłużej możecie licytować rękawice bokserskie Różańskiego ze specjalnym autografem naszego sportowca. 31. finał WOŚP odbędzie się 29 stycznia, a my gramy o jeden dzień dłużej - nasze licytacje na rzecz WOŚP kończymy 30 stycznia.

Licytuj też:

Rękawice możecie licytować do 30 stycznia.

#JedenDzieńDłużej. Akcja Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych w Polsce po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej, by dobro zwyciężyło. Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP się nie kończyło. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej. I do końca świata. Zebrane pieniądze trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku WOŚP gra, by zebrać pieniądze na nowoczesny sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. Nasze tegoroczne aukcje rozpoczynają się 18 stycznia i kończą 30 stycznia, dzień po finale WOŚP. Wszak gramy #JedenDzieńDłużej.

Wszystkie nasze licytacje znajdziesz TUTAJ.

Nie chcesz licytować, ale chętnie wesprzesz słuszną sprawę? Uruchomiliśmy WOŚP-ową "skarbonkę" na którą można kierować charytatywne datki za pośrednictwem Facebooka:

> WPŁAĆ DO SKARBONKI "#JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ

 

Fenomen  

W polskich kinach mamy "Fenomen" – film dokumentalny o Jerzym Owsiaku i 30 latach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dystrybutorem dokumentu Małgorzaty Kowalczyk jest Next Film.

Zobacz wideo "Fenomen" – zwiastun dokumentu o Jurku Owsiaku i jego Orkiestrze
Więcej o: