Chcieli włamać się do domu sportowca. Gorzej trafić nie mogli [WIDEO]

Życie złodzieja nie należy do najprostszych. Szczególnie groźne w tej profesji jest to, że nie zawsze zdajesz sobie sprawę, kogo właściwie okradasz. Przekonali się o tym dwaj złodzieje z Australii. Pech chciał, że trafili na dom zawodowego pięściarza. Popamiętają to na długie lata.

Do sieci trafiło szokujące nagranie, pokazujące jak skutecznie odstraszyć złodziei. Dwóch nastoletnich rzezimieszków z Australii próbowało włamać się w niedzielę rano do pewnego do domu w Benowa Waters. Tamten moment zostanie w ich pamięci jeszcze przez długi czas. Okazało się, że posesja należy do Caseya Caswella - profesjonalnego boksera.

Zobacz wideo Paweł Fajdek podważa wyniki plebiscytu: Dałbym siebie na drugim miejscu!

Tak bokser nastraszył złodziei. Uciekali, aż się kurzyło

Nie trudno się domyślić, jaka była reakcja sportowca. Gdy tylko zobaczył dwóch podejrzanych typów, krążących wokół jego samochodu, od razu zerwał się na równe nogi, wyszedł na zewnątrz i choć był bez koszulki, zaczął ich gonić po ulicy. - Chodźcie, małe c... - wykrzykiwał w ich kierunku. Wideo z tego zdarzenia z miejsca stało się hitem.

Jak informuje "The Sun", gdy dwóch intruzów stało pod domem, mężczyzna jeszcze spał. Obudził go jednak alarm specjalnej aplikacji, połączonej z kamerami bezpieczeństwa, zainstalowanymi na budynku. Jeden z niedoszłych włamywaczy miał posiadać przy sobie nóż.

"Lepiej z nim nie zadzierać". Złodzieje mieli wyjątkowego pecha

Jako pierwszy nagranie w social mediach udostępnił kolega boksera Demsey McKean. - Obudził się i zobaczył dwóch złodziei chodzących wokół jego samochodu i posesji przed domem. Chcieli przeskoczyć przez płot. Więc pobiegł tam i gonił ich wzdłuż drogi. Mój kolega jest zawodowym wojownikiem i mistrzem stanu. Wybrali zły dom. Lepiej z nim nie zadzierać - stwierdził w rozmowie z "Queensland Times".

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Caswell na co dzień mieszka w Australii, ale z pochodzenia jest Anglikiem. Urodził się w Milton Keynes. Jako zawodowiec stoczył siedem walk, we wszystkich zwyciężył, a w czterech przez nokaut. Z kolei jako amator jest mistrzem australijskiego stanu Queensland.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.