Najdziwniejszy freak-fight roku. Profesjonalistka kontra gospodyni domowa [WIDEO]

Do kuriozalnego zestawienia rywalek w walce bokserskiej doszło podczas ostatniej gali The King of Boxing w Dominikanie. Profesjonalistka Claribel Mena stanęła naprzeciw kobiety, która prawdopodobnie pierwszy raz w życiu weszła do ringu. Sędzia przerwał starcie po 25 sekundach.

Claribel "Łamaczka serc" Mena może pochwalić się profesjonalnym rekordem 10-1. Aż 6 ze starć wygrała przed czasem i kolejny triumf w ten sposób nie powinien zdziwić nikogo. Stało się jednak inaczej, a to wszystko za sprawą niebywałego niedopasowania umiejętności rywalki do poziomu Dominikanki. 

Zobacz wideo Jak bardzo zaskoczył Michniewicz? "Wprowadził nas wszystkich nieco w maliny"

Dziwniejszej walki w tym roku nie było. Kompletny brak umiejętności i zakończenie w 15 sekund

Gala The King of Boxing odbyła się w mieście Maimon w Dominikanie. W starciu wagi półciężkiej Claribel Mena wyszła na ring, by powalczyć o dziesiątą wygraną w karierze i mogła cieszyć się ze zrealizowania celu niecałe pół minuty po rozpoczęciu starcia. Świadoma tragicznego zestawienia postanowiła jednak odpuścić sobie radość. 

Jej rywalka okazała się kompletną amatorką, która nie potrafiła nawet poruszać się po ringu. Kobieta nie trzymała rąk w górze, nie trafiła ani jednego ciosu i uciekała przez napierającą Meną. Sędzia mógł dużo wcześniej zakończyć pojedynek, bo właściwie po pierwszych ciosach było wiadomo, że poziom rywalek jest niedopasowany i kontynuowanie walki może prowadzić do tragedii.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Według bośniackiego SportSport przeciwniczka "Łamaczki serc" to kobieta, która nie ma nic wspólnego ze sportami walki, a na co dzień jest gospodynią domową. Celem takiego zestawienia miało być polepszenie rekordu dominikańskiej pięściarki i zbudowanie większej renomy w świecie boksu.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy Claribel Mena mierzy się z dużo słabsza od siebie rywalką. Jej dotychczasowe przeciwniczki identyfikowały się rekordami 0-19, 0-20, 1-25-2 i 1-27. Jedyne starcie w karierze Mena przegrała z Dianą Collado, której rekord w momencie starcia wynosił 14-30.

Więcej o: