Co za nokaut brata Sulęckiego. Rywal opuścił ring na noszach [WIDEO]

Efektowne zwycięstwo na młodzieżowych mistrzostwach Polski w boksie odniósł Jakub Sulęcki. Brat byłego pretendenta do mistrzostwa świata w wadze średniej ciężko znokautował przeciwnika, który opuścił ring na noszach.

Niespełna pół minuty trwała druga runda walki w trakcie młodzieżowych mistrzostw Polski w wadze do 63,5 kg między Jakubem Sulęckim i Kamilem Kopyto. Pojedynek skończył się ciężkim nokautem.

Zobacz wideo Co musi zrobić Lewandowski, żeby zostać sportowcem roku?

Niedługo po rozpoczęciu drugiego starcia Sulęcki przejął inicjatywę, zaciągnął rywala pod liny i tam zakończył walkę. Sulęcki wyprowadził świetny prawy sierpowy, którym posłał rywala na deski.

Radość RicharlisonaTak Richarlison dowiedział się o powołaniu na MŚ. Co za reakcja [WIDEO]

Ciężki nokaut na MP w boksie

To był naprawdę ciężki nokaut. Kopyto padł na ring jak rażony piorunem. Młody zawodnik miał problemy z podniesieniem się o własnych siłach i na ringu musiały pojawić się służby medyczne. Po udzielonej pomocy Kopyto został zniesiony z ringu na noszach.

Spain Soccer La LigaHiszpanie nie pozostawili suchej nitki na Realu. "Recital impotencji"

W tym czasie bardzo ładnie zachował się Sulęcki, który oklaskiwał swojego przeciwnika. Młody zawodnik wyraźnie przejął się stanem zdrowia rywala.

 

Sulęcki to brat Macieja Sulęckiego, czyli byłego pretendenta do walki o mistrzostwo świata WBO w wadze średniej. W 2019 r. 33-latek przegrał walkę z Demetriusa Andrade. Starszy z braci Sulęckich to jednak jeden z niewielu polskich pięściarzy utrzymujących się w światowej czołówce.

Więcej o: