Anthony Joshua pokazał imponującą formę przed walką o cztery pasy. "Chcę go zmiażdżyć" [WIDEO]

Anthony Joshua nie próżnuje przed rewanżem z Ołeksandrem Usykiem. Brytyjski pięściarz pokazał swoją imponującą formę fizyczną na kilka dni przed walką.

Już 20 sierpnia w Arabii Saudyjskiej na stadionie Superdome w Dżuddzie odbędzie się wyczekiwany rewanż pomiędzy Ołeksandrem Usykiem (19-0, 13 KO) a Anthonym Joshuą (24-2, 22 KO) o cztery pasy mistrza świata w wadze ciężkiej. Trzy dni przed walką "AJ" w swoich mediach społecznościowych zaprezentował  znakomitą formę fizyczną. 

Ołeksandr Usyk vs Anthony Joshua. Drugi pojedynek gigantów

We wrześniu 2021 na Tottenham Hotspur Stadium w Londynie roku doszło do pierwszego starcia pomiędzy oboma pięściarzami. Wtedy Ołeksandr Usyk sprawił niemałą niespodziankę pokonując  Anthony'ego Joshuę przez jednogłośną decyzję sędziów, tym samym odbierając Brytyjczykowi mistrzowskie pasy czterech federacji wagi ciężkiej. 

W sobotę 20 sierpnia Joshua zrobi wszystko, aby odzyskać mistrzowskie tytuły federacji WBA, WBO, IBO i IBF. W wywiadzie dla Sky Sports News: 32-latek stwierdził, że tym razem chce zmiażdżyć swojego rywala.

- Zawsze chciałem przechytrzyć mojego przeciwnika, bez względu na to, czy był to Usyk, czy ktokolwiek inny. Taki był mój sposób myślenia w pierwszej walce. Chciałem przechytrzyć mojego przeciwnika, a w sobotę chcę go zmiażdżyć - powiedział brytyjski pięściarz.

Bukmacherzy wskazali nowego faworyta pojedynku

Przed wrześniowym pojedynkiem Anthony Joshua był zdecydowanym faworytem w starciu Ukraińcem. Kurs na jego zwycięstwo oscylował w granicach 1.3-1.4. Tym razem role się odwróciły. Bukmacherzy chętniej stawiają na wygraną Usyka (kurs 1.5) niż na udany rewanż "AJ'a" (kurs 2.6). 

Więcej o: