"Przeraża mnie, że jestem taki okrutny". Tyson wybucha podczas rozmowy

- Ja, Mike Tyson, tak cholernie boję się wszystkiego. Jedyne co potrafię to atakować. Oni nie wierzą, że ja siebie nienawidzę - powiedział znany bokser. 56-latek odniósł się również do swoich problemów z nadmierną agresją.

Mike Tyson to jeden z najbardziej utytułowanych bokserów w historii wagi ciężkiej. Były mistrz świata zmagał się jednak również z wieloma problemami o podłożu psychicznym. Miał myśli samobójcze oraz zmagał się z uzależnieniami. W ostatnim czasie zrobiło się o nim również głośno, gdy zaatakował prowokującego go mężczyznę podczas lotu samolotem

Zobacz wideo Szpilka do trenera w szatni: "On mnie nie zamroczył". Kulisy gali KSW 71

Rewanż Gołota - Bowe z grudnia 1996 roku w Atlantic CityPojedynek Gołoty na zawsze przeszedł do historii boksu. Numer jeden na świecie

Mike Tyson opowiedział o swoich problemach. "Boję się wszystkiego"

Bokser pośrednio odniósł się do tej sytuacji podczas podcastu "HotBoxin", gdzie rozmówcą był m.in. terapeuta Seano: - Jestem przerażony swoją agresją. Nie mogę jej kontrolować. Ma to dla Ciebie jakiś sens? Ja, Mike Tyson, tak cholernie boję się wszystkiego. Jedyne, co potrafię, to atakować. Oni nie wierzą, że ja siebie nienawidzę - powiedział Tyson.

Tyson w podobnym tonie wypowiadał się również niedawno, pytany o wcześniej opisane zajście w samolocie. 56-latek stwierdził wówczas, że nie powinno do niego dojść: - Zachowałem się wtedy niewłaściwie. To nie powinno się wydarzyć. Pokazałem siebie z moich prymitywnych etapów, gdy byłem dzieckiem. Nie powinienem tego robić, ale byłem zirytowany, zmęczony, naćpany oraz wkurzony - wyznał Tyson.

 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Chisora wygrał ringową wojnęChisora wygrał i wyzywa Wildera. "Nie zostało mi już dużo walk" [WIDEO]

Wypowiedź Tysona była zaskakująca dla wielu komentatorów. Bokser podczas swojej kariery nie stwarzał bowiem wrażenia osoby, która bałaby się czegokolwiek. Były czempion wagi ciężkiej zakończył zawodową karierę w 2005 roku po dwóch porażkach z Kevinem McBridem oraz Dannym Williamsem. Później Tyson stoczył za to pokazową walkę z Royem Jonesem Jr.

Więcej o: