Mike Tyson w stroju pszczoły. Nagranie Kimmela hitem internetu

Mike Tyson potrafi zaskoczyć, ale tego nikt się nie spodziewał. Utytułowany bokser pojawił się ostatnio w programie "Jimmy Kimmel Live" i przebrał się za pszczołę.

Wielkie gwiazdy sportu oprócz sukcesów na arenach, często błyszczą też dzięki swojej osobowości. Taką postacią jest też Mike Tyson. Były bokser dobrze wie, jak zrobić wokół siebie show. 

Zobacz wideo Wypowiedź Kamila Glika po meczu z Holandią. "Poświęciłem nawet Serie A, żeby pojechać na mundial"

Mike Tyson w roli pszczoły. Nagranie hitem internetu

W przeszłości buńczuczny charakter doprowadzał go do różnych problemów. Teraz to jednak przeszłość i kibice mogą poznawać go z zupełnie innej strony. Okazją do tego był jego ostatni udział w popularnym programie telewizyjnym "Jimmy Kimmel Live".

Mike Tyson zaatakował natrętnego fanaMike Tyson tłumaczy się z ataku na współpasażera. "To nie powinno się wydarzyć"

Występ w audycji zaskoczył niejednego widza. A to wszystko przez to, że Tyson w trakcie programu przebrał się za pszczołę. Jak podkreślił były znakomity pięściarz, w takim stroju czuje się piękny. Widocznie na tyle dobrze 55-latkowi w roli pszczoły, że postanowił umieścić nagranie w nim do sieci.

 

Przebranie spodobało się nie tylko jemu, bo najwyraźniej przypadło także do gustu internautom. Nagranie obejrzało już ponad 15 milionów osób, które zostawiły pod nim ponad 1,2 mln polubień oraz blisko 33 tysiące komentarzy. 

Więcej o: