Adam Kowacki może dostać hitową walkę. Tajemnicza zapowiedź Eddiego Hearna

- Mam nadzieję, że uda mi się zrobić tę walkę. Myślę, że będzie ona bardzo emocjonująca. Prawdopodobnie dojdzie do niej 9 lipca bądź w sierpniu - tajemniczo zapowiedział promotor Eddie Hearn kolejną walkę Derecka Chisory. Niewykluczone, że doświadczony bokser może zmierzyć się z Adamem Kownackim.

Adam Kownacki (20-2-0, 15KO) zgłaszał chęć do walki z Dereckiem Chisorą (32-12-0, 23KO) już pod koniec poprzedniego roku. Polski bokser udostępnił wówczas post 38-latka za pośrednictwem mediów społecznościowych z podpisem: "Zatańczymy?". Teraz zdaje się, że są szansę na walkę Kownackiego z Chisorą.

Zobacz wideo Szpilka czeka na debiut w KSW. "To będzie ciekawa historia"

Spektakularny nokaut Błachowicza na Reyesie. UFC przypomina Spektakularny nokaut Błachowicza na Reyesie. UFC przypomina "Legendarną Polską Siłę"

Adam Kownacki powróci do ringu i zmierzy się z Chisorą?

Niedawno promotor Chisory Eddie Hearn powiedział w rozmowie z "IFL TV", że w najbliższym czasie dojdzie do walki doświadczonego pięściarza: - Mam nadzieję, że uda mi się zrobić tę walkę. Myślę, że będzie ona bardzo emocjonująca. Prawdopodobnie dojdzie do niej 9 lipca bądź w sierpniu. Być może uda się ją sfinalizować już w przyszłym tygodniu - powiedział Hearn.

Anglik rzecz jasna nie wskazał jeszcze rywala Chiosry, lecz jak dodaje portal ringpolska.pl nieoficjalnie już wcześniej bardzo dużo mówiło się, że rywalem 38-latka może być właśnie Kownacki. Angielski "The Sun" podaje jednak, że wśród potencjalnych rywali Chisory wymienia się również Andy’ego Ruiza Jr. (34-2-0, 22KO), który również w bardzo tajemniczy sposób zapowiedział swój powrót na ring.

Gdyby jednak doszło do starcia pomiędzy Kownackim a Chisorą to byłaby to walka dwóch bokserów, którzy ostatnio przegrywali swoje pojedynki. Polak dwukrotnie musiał uznać wyższość Roberta Heleniusa po TKO. Chisroa przegrał za to trzy ostatnie starcia. Dwa razy ulegał Josephowi Parkerowi i raz Ołeksandrowi Usykowi (19-0-0, 13KO), który w najbliższym czasie będzie bronił pasów wagi ciężkiej w pojedynku z Anthonym Joshuą (26-2-0, 22KO).

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Piłkarz Wisły Kraków mówi o Cracovii. Piłkarz Wisły Kraków mówi o Cracovii. "Nigdy w życiu tam nie zagram"

Chisora wcześniej pokonał innego polskiego boksera. W 2019 roku mocną kombinacją ciosów znokautował on Artura Szpilkę. - To był jeden z moich ulubionych nokautów w karierze - mówił po walce Chisora.

Więcej o: