Conor Benn zdemolował van Heerdena. Efektowny nokaut. 14. w karierze [WIDEO]

Kibice zgromadzeni w Manchester Arena w niedzielny wieczór obejrzeli niesamowity nokaut w wykonaniu Conora Benna. Brytyjczyk potrzebował niespełna dwóch rund, by kompletnie rozbić Chrisa van Heerdena i w efektowny sposób posłać go na deski.

Conor Benn okazał się lepszy od Chrisa van Heerdena w pojedynku w kategorii półśredniej podczas gali, która odbyła się w niedzielę w Manchester Arena. Przedstawiciel gospodarzy rozprawił się ze znacznie bardziej doświadczonym rywalem w niecałe dwie rundy. Sposób, w jaki to zrobił, na długo zostanie w pamięci fanów boksu

Zobacz wideo Arabia Saudyjska w teorii najłatwiejszym rywalem Polaków. Ale wcale nie będzie łatwym

Nokaut na gali w Manchesterze. Conor Benn zupełnie rozbił Chrisa van Heerdena

Benn zdominował już pierwszą rundę. Dwa razy trafił rywala potężnym lewym sierpowym. Pochodzący z RPA van Heerden zdołał jednak przetrwać do gongu i od początku drugiej rundy walczył rozważniej. Skutecznie blokował kolejne sierpy Benna. Na niewiele się to jednak zdało. 

Ali tazeem nie żyje.Ali Tazeem nie żyje. Tragiczna śmierć młodego pięściarza

Brytyjczyk trafił potężnym prawym krzyżowym. Nogi Chrisa van Heerdena ugięły się i wylądował on na linach. Conor Benn wykorzystał okazję i doskoczył do rywala. Momentalnie zasypał go gradem ciosów. Finalnie, prawym sierpowym posłał van Heerdena na deski. Efektowny nokaut można zobaczyć na nagraniu poniżej.

Sędzia rozpoczął liczenie, ale po chwili przerwał walkę. 34-latek nie był w stanie kontynuować walki. Tym samym Conor Benn odniósł 21 zwycięstwo w karierze. Czternasty raz zakończył walkę przez nokaut. Zbliżył się też do walki o pas mistrzowski wagi półśredniej. Mówi się o możliwym pojedynku Benna i Errola Spence'a Juniora (28-0, 22 KO), który jest posiadaczem pasów WBC, IBF i WBA.

Chris Billam-Smith znokautował Tommy'ego McCarthy'ego w walce o tytuł mistrza Europy.Widowiskowy nokaut w walce o pas mistrza Europy. Drugi tytuł z rzędu Billam-Smitha [WIDEO]

Więcej o: