Córka Mayweathera przyznała się do winy. Groziło jej 99 lat więzienia

Córka znanego boksera Floyda Mayweathera Jr., Iyanna przyznała się do ataku nożem na kobietę, z którą nakryła swojego partnera. Dzięki temu uniknie kary 99 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło dwa lata temu. 3 kwietnia 2020 roku Iyanna przyjechała do mieszkania swojego partnera – rapera Youngboya, który akurat był w nim wówczas z Lapattrą Lashai Jacobs. Pomiędzy córką znanego boksera a kobietą doszło do sprzeczki, podczas której Mayweather dwukrotnie dźgnęła ją nożem.

Zobacz wideo W Polsce szykuje się siatkarskie święto. Premier ogłosił, że nasz kraj przejmie organizację mistrzostw świata zamiast Rosji

Verona van de Leur17-letnia mistrzyni sięgnęła absolutnego dna w parku. Bezdomność, więzienie i porno

Jacobs została przetransportowana do szpitala, a policja zatrzymała Mayweather. Początkowo zarzekała się ona, że to Jacobs pierwsza ją zaatakowała i działała w samoobronie. Narracja ta nie przekonywała śledczych i groziło jej nawet 99 lat więzienia.

Mayweather przyznała się do winy. Uniknie więzienia

Jak donosi dziennik "Mirror" po dwóch latach od tego incydentu Mayweather zdecydowała się współpracować z organami ściągania i przyznała się do winy. Dzięki temu uda się jej uniknąć pobytu w więzieniu, a dodatkowo czyn zakwalifikowano inaczej i potencjalna kara została skrócona do 20 lat. Sprawa 21-latki prawdopodobnie rozstrzygnie się w czerwcu i powinna ona usłyszeć wyrok od 2 do 20 lat w zwieszeniu na sześć lat.

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Iga ŚwiątekWszystkie oczy na liderkę Świątek. "Dziewczyny się jej boją"

Mayweather będzie znajdowała się pod stałym nadzorem policji i dodatkowo musi wykonać 40 godzin prac społecznych. – Wierzymy, że Iyanna stanęła w obronie własnej po tym jak została zaatakowana. Jest to dla niej najbezpieczniejsze rozwiązanie, zwłaszcza że jej partner i ochroniarz partnera odmówili składania zeznań - powiedział jej prawnik, cytowany przez "Mirror".

Więcej o: