Mike Tyson zawalczy ze znanym YouTuberem? Żąda niewyobrażalnych pieniędzy

Mike Tyson zdradził w swoim podcaście Hitboxin', że mógłby zawalczyć z Jake'em Paulem, popularnym YouTuberem. - Żeby to zrobić, muszę dostać miliard dolarów - przyznał Tyson.

Mike Tyson stoczył 56 zawodowych walk w ringu, z których 50 wygrał, a aż 44 przed czasem. Amerykanin zszedł ze sceny w 2005 roku po porażce z Kevinem McBride'em. 15 lat później Tyson skusił się na pokazową walkę z Roy Jonesem Juniorem, w trakcie której imponował kibicom swoim przygotowaniem fizycznym. I choć Tyson ma 55 lat, to wciąż elektryzuje kibiców, a dodatkowo mówi się o jego kolejnym pokazowym pojedynku.

Zobacz wideo Na ich walkę czeka cała Polska? "Nie takie rzeczy już widzieliśmy"

Mike Tyson zawalczy z Jake'em Paulem po otrzymaniu ogromnej sumy. "Pi*****ny kontrakt"

Mike Tyson ujawnił w podcaście Hitboxin', że może podjąć się walki z Jake Paulem pod warunkiem spełnienia jego wymagań finansowych. - Ja nie mam żadnych pieniędzy, więc gdzie jest ten pi*****ny kontrakt? Ja nic o tym nie wiem, widziałem go w St. Barts na imprezie i mi o tym w ogóle nie mówił. Usłyszałem to dopiero od Was. To będzie bardzo drogie, muszę zdobyć trochę siana. Za ile mógłbym zawalczyć? Miliard dolarów - stwierdził bokser.

W połowie stycznia "The Sun" informował, że Mike Tyson i Jake Paul mieli sfinalizować umowę na pokazową walkę w Las Vegas. "Pojedynek może zapewnić im łącznie 49 milionów dolarów. Starcie - w systemie pay-per-view - miałoby się odbyć pod koniec 2022 roku" - informowała gazeta. Jake Paul to bardzo znany YouTuber, którego konto na serwisie subskrybuje ponad 20 milionów użytkowników. Amerykanin obecnie może pochwalić się bilansem 4-0 w zawodowym boksie i ma za sobą m.in. dwa zwycięstwa z Tyronem Woodleyem, byłym mistrzem UFC w wadze półśredniej.

Mike Tyson poznał się z Jake'em Paulem w listopadzie 2020 roku, kiedy obaj walczyli na jednej gali. 55-latek wtedy mierzył się z Royem Jonesem Juniorem, natomiast YouTuber znokautował wtedy Nate'a Robinsona. W ostatnich miesiącach Tyson był też przymierzany do walki z Evanderem Holyfieldem oraz Lennoxem Lewisem, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Więcej o: