Tyson Fury zaatakował Władimira Kliczkę. "Ty bezużyteczny menelu!"

W mediach społecznościowych doszło do ostrego starcia pomiędzy Tysonem Furym a Władimirem Kliczko. Ukrainiec zaatakował obecnego mistrza WBC w wadze ciężkiej po tym jak ten oskarżył o stosowanie dopingu jego rodaka Ołeksandra Usyka.

Tyson Fury znany jest z tego, że otwarcie mówi co myśli i raczej nie gryzie się w język. Mistrz WBC w wadze ciężkiej często wyraża swoje kontrowersyjne opinie na różne tematy w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie najczęściej zajmuje się atakowaniem swojego rodaka Anthony'ego Joshuy. Podczas jednego z ostatnich wywodów Brytyjczyka oberwało się jednak także innemu zawodnikowi wagi ciężkiej - Ołeksandrowi Usykowi.

Zobacz wideo "Djoković jest największym sportowcem w naszym kraju. Wszyscy jesteśmy po jego stronie"

- Nie mogę uwierzyć w to, że AJ pozwolił Ukrainie na ponowne przejęcie pasów. Po tej całej ciężkiej pracy, jaką wykonałem, Joshua pozwolił, by pokonał go mały, nasterydowany typ wywodzący się z wagi średniej. Żeby odzyskać pasy dla Wielkiej Brytanii, potrzebna będzie konfrontacja tego sterydziarza z prawdziwym bombardierem z Lancaster - powiedział Fury na jednym ze swoich nagrań.

Marcin Najman znowu zaszokował całą Polskę. Na specjalnej gali przedstawił nowego szefa swojej federacji MMA VIP. Został nim były szef mafii pruszkowskiej 'Słowik'Kolejne miasto nie chce gali Najmana. Jednoznaczna odpowiedź prezydenta

"We dwóch byście mnie nie pokonali". Fury odpowiada Kliczce

Tamte słowa Fury'ego nie spodobały się bardzo byłemu mistrzowi Władimirowi Kliczce. Ukrainiec postanowił wziąć w obronę swojego rodaka i przypomniał Brytyjczykowi, że on też miał pewne problemy z dopingiem. - Tyson, jeszcze nie tak dawno przed naszą walką otrzymałeś pozytywny wynik testu. Łatwo to przecież wygooglować. Zachowaj klasę! - zaapelował Kliczko.

NIerówna walka w Szkocji. Źródło: https://twitter.com/CutTag/status/1479536110023979014Burza po niedorzecznym pojedynku MMA. "Kto pozwolił na tę walkę?"

Na odpowiedź Tysona Fury'ego nie trzeba było czekać. Brytyjczyk bardzo szybko zareagował udostępniając w mediach społecznościowych nagranie, na którym eksponuje swoje pasy mistrzowskie. - Władimir! Przez 12 rund naszej walki nie mogłeś mnie trafić. Teraz dziadku czas upomina się już o ciebie. Razem z Usykiem, we dwóch, nigdy byście mnie nie pokonali! Ja zabrałem ci wszystkie pasy. Kiedyś były twoje, teraz są moje ty bezużyteczny menelu! - skwitował mistrz WBC.

Więcej o: