Nagrali wymianę zdań w ringu podczas wali Canelo Alvarez - Plant. Padły zaskakujące słowa [WIDEO]

W miniony weekend Saul Canelo Alvarez znokautował Caleba Planta i jako pierwszy zawodnik w historii zunifikował wszystkie pasy kategorii super średniej - WBC/WBA/IBF/WBO. Kamery uchwyciły ciekawą wymianę zdań między zawodnikami w ringu.

Ten wieczór na długo zostanie w pamięci fanów boksu na całym świecie. W jednej z najgorętszych walk tego roku Saul Canelo Alvarez znokautował Caleba Planta i jako pierwszy zawodnik w historii zunifikował wszystkie pasy kategorii super średniej - WBC/WBA/IBF/WBO. Meksykanin miał przewagę przez większość walki, ale długo nie mógł postawić kropki nad i. Ostatecznie udało mu się to dopiero w jedenastej rundzie, kiedy to dwukrotnie posyłał swojego rywala na deski. Za drugim razem Amerykanin już się nie podniósł. 

Zobacz wideo Błachowicz o walce Khalidov vs Soldić: Wszystko może się wydarzyć

Ciekawa wymiana zdań Canelo z Plantem. Amerykanin nie sprowokował rywala

Walka Alvareza z Plantem wzbudzała sporo emocji, już odkąd została zapowiedziana. Obaj zawodnicy czuli ciężar tego pojedynku i to, że jego zwycięzca przejdzie do historii. Oprócz tego nie kryli również braku wzajemnej sympatii, co sprawiał, że dochodziło pomiędzy nimi do wielu spięć na konferencjach prasowych. 

Błachowicz u Wojewódzkiego ujawnia kulisy walki. Błachowicz u Wojewódzkiego ujawnia kulisy walki. "Trzy sekundy i bym odpłynął"

Jednak w trakcie walki pięściarze okazywali sobie wzajemny szacunek, o czym może świadczyć między innymi nagranie dość zaskakującej rozmowy w ringu, do której doszło w dziewiątej rundzie. - Jesteś całkiem dobry. Czy jestem całkiem dobry? - pytał swojego przeciwnika Plant. - Tak - odpowiedział Canelo. - Dobra walka - kontynuował Amerykanin. - Podoba mi się - odparł Meksykanin. 

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Ewidentnie to Plant starał się zagadywać swojego przeciwnika, który był bardzo skupiony na pojedynku. - Szanuję twoje umiejętności - przyznał Amerykanin. - Wiem - odpowiedział bez zastanowienia Canelo. - Jestem całkiem dobry jak na 21-0 - dodał na koniec Plant. Po tym doszło do chwilowej wymiany ciosów pomiędzy pięściarzami. 

Artur Walczak, Gala Punchdown 5Najnowsze informacje nt. zdrowia "Walusia". Rozpaczliwy apel jego siostry

Prowokacje Planta nic mu jednak nie pomogły, choć Amerykanin zaprezentował się z bardzo dobrej strony. To jednak Alvarez przeszedł do historii i będzie mógł teraz przebierać w ofertach kolejnych pojedynków. W amerykańskich mediach mówi się już głośno o dopełnieniu trylogii z Giennadijem Gołowkinem

Więcej o: