Mistrz świata w boksie aresztowany! Dzień przed walką brata

Mistrz świata WBC wagi średniej Jermall Charlo (32-0, 22 KO) w czwartek rano został aresztowany w związku ze zdarzeniami, które miały miejsce 16 lipca w San Antonio - dzień przed walką brata - Jermella Charlo z Brianem Castano. Policja twierdzi, że Jermall dopuścił się kradzieży.

Jermall Charlo - brat bliźniak Jermella, który dzień później mierzył się z Brianem Castano - balował wraz z grupą przyjaciół w teksańskim barze. Gdy przyszło do płacenia rachunku, Charlo przekazał kelnerce swoją kartę kredytową i dowód osobisty, ale trzy próby płatności kartą się nie powiodły. Kiedy kelnerka poprosiła o płatność w gotówce, Charlo miał stracić panowanie nad sobą - krzyczeć na kelnerkę i menedżerów lokalu.

Zobacz wideo Polski boks czeka na medal olimpijski od 1992 roku. "Potrzebne są systemowe zmiany"

Jermall Charlo sam pojawił się na posterunku i oddał w ręce policji

Policja twierdzi, że kamera przemysłowa nagrała moment, w którym Charlo zabiera kelnerce dwa segregatory - jeden z gotówką pochodzącą z utargu, drugi ze swoim dowodem. Opróżnia je i wybiega z ukradzionymi pieniędzmi w towarzystwie swoich ludzi, taranując przy tym pracowników lokalu i kelnerkę, która według relacji TMZ doznała kontuzji nogi.

Niedługo po incydencie wydano nakazy aresztowania. Pięściarz w czwartek rano pojawił się na posterunku i oddał w ręce policji. Od razu zadeklarował też chęć wpłacenia kaucji. Nie wiemy jeszcze, jaka jest jej wysokość, ale według amerykańskiej prasy trwa już proces jej wpłacania. Więcej o boksie przeczytasz na bokser.org.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.