Promotor potwierdza. Szpilka chce rewanżu. "Nie wiadomo, czy to ma w ogóle sens"

Artur Szpilka planuje jeszcze wrócić na ring. Potwierdził to jego promotor Andrzej Wasilewski, który przyznał w wywiadzie dla portalu ringpolska.pl, że 32-letni pięściarz chce rewanżu z Łukaszem Różańskim.

30 maja w Rzeszowie odbyła się gala KnockOut Boxing Night 15. W walce wieczoru Łukasz Różański znokautował już w pierwszej rundzie Artura Szpilkę pomimo tego, że sam jako pierwszy leżał na deskach. Dla Szpilki była to już piąta porażka w karierze i z tego powodu pojawiły się spekulacje na temat możliwego zakończenia kariery przez byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej. 

Zobacz wideo Niesamowite emocje przy ringu! Kulisy walki Szpilka vs Różański

Andrzej Wasilewski zaskakuje. Szpilka chce rewanżu z Różańskim!

Okazuje się, że pomimo kolejnej kompromitacji Artur Szpilka ma zamiar wrócić na ring i chce rewanżu z Łukaszem Różańskim. Potwierdził to jego promotor Andrzej Wasilewski w rozmowie z portalem ringpolska.pl. Wasilewski wątpi jednak, czy takie zestawienie ma w ogóle sens. 

 

Anthony Joshua poznał swojego rywala! Anthony Joshua poznał swojego rywala! "To ostatni przystanek"

- Artur pisze, że musi być rewanż. Bardzo chce tego pojedynku. Nie jest to takie proste, bo pierwsza walka bardzo szybko się skończyła. I tak naprawdę nie wiadomo, czy rewanż ma w ogóle sens - przyznał promotor. - Artur przeżywa trudne chwile. Musi zaleczyć kolano. Gdy odpocznie i wróci z urlopu, na pewno spotkamy się i porozmawiamy - dodał.

"Diablo" dopiero co wyszedł z więzienia, ale szybko może tam wrócić! Dwa wyroki

Wasilewski został zapytany także o to, czy uważa, że Artur Szpilka powinien w ogóle kontynuować swoją karierę. - Na pewno Artur musi się zastanowić, czy jego kariera bokserska ma sens, ale jestem ostatnią osobą, która go "kopnie" i przestanie odbierać telefon w takim momencie. Szpilka jest bardzo ambitny. Tego kibice nigdy u niego nie doceniali - przyznał szczerze promotor. 

Więcej o: