Boniek bezlitośnie skomentował porażkę Szpilki. Szybko usunął wpis

Artur Szpilka w koszmarnym stylu przegrał z Łukaszem Różańskim na gali KBN 15 w Rzeszowie! Szpilka trzy razy padał na deski już w pierwszej rundzie i sędzia przerwał pojedynek. Internet nie miał litości dla 32-letniego boksera, a do dyskusji włączył się nawet Zbigniew Boniek, który zasugerował Szpilce zakończenie kariery!

Pojedynek Szpilki z Różańskim trwał zaledwie dwie minuty. Co ciekawe, Szpilka w pierwszym ciosie zdołał powalić rywala, ale w ten sposób tylko rozdrażnił Różańskiego. Nie minęło 120 sekund, a 32-latek po ciosach przeciwnika sam trzykrotnie padał na deski i sędzia nie miał wyboru, jak tylko przerwać walkę. Dla Szpilki jest to kolejny kiepski występ, po porażkach z Adamem Kownackim, Dereckiem Chisorą i nawet bardzo kontrowersyjnym zwycięstwie na punkty z Serhijem Radczenką. 

Zobacz wideo Różański: Szpilka cwaniakował i ubliżał mi przy mojej dziewczynie. Tak się nie robi

Niedzielną porażkę Szpilki podsumował nawet prezes PZPN Zbigniew Boniek, sugerując bokserowi zakończenie kariery. "Zupełnie szczerze... Szpilka niestety nie może już walczyć, a Różanski? Młotek ma, zobaczymy gdzie z nim dojedzie, zabrakło mi trochę pokory po walce z jego strony..." - napisał Boniek. Prezes szybko usunął tweeta i dodał bardziej lakoniczny wpis:

Prezes PZPN nie jest jedynym, którego zdaniem Szpilka nie powinien wracać już do boksu. Podobnego zdania jest szef sportu w TVP, Marek Szkolnikowski, który uważa, że czas Szpilki już się skończył.

"Uważam, że Artur Szpilka każdą kolejną walką po Wilderze robi sobie ogromną krzywdę. Zarobi na wiele innych sposobów. To oczywiście jego sprawa, jego zdrowie, ale jednocześnie zdrowia może być szkoda" - nie ma z kolei wątpliwości komentator Eleven Sports, Sebastian Chabiniak. 

Więcej o: