Miażdżące komentarze po nokaucie Szpilki. "Absolutny koniec"

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) przegrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) w walce wieczoru na KnockOut Boxing Night 15. Taki wynik wywołał lawinę komentarzy wśród użytkowników Twittera.

Dzięki wygranej z Arturem Szpilką Łukasz Różański zdobył pas federacji WBC International w wadze bridger. Były emocje, była niechęć między zawodnikami i mogliśmy to wszystko zobaczyć w ringu. Różański najpierw padł po pierwszym ciosie, ale później wstał i w pierwszej rundzie trzy razy posłał Artura Szpilkę na deski. Takie rozstrzygnięcie pojedynku wywołało wiele komentarzy pośród użytkowników Twittera.

Zobacz wideo Różański: Szpilka cwaniakował i ubliżał mi przy mojej dziewczynie. Tak się nie robi

Tak Twitter komentuje walkę Artura Szpilki: Absolutny koniec. Powtórka w Teleexpressie

- Ale że to już?! Po czymś takim to Szpilka nie ma już czego szukać w boksie. Absolutny koniec... - stwierdził nasz redaktor, Karol Górka.

- Powtórka całej walki Artura Szpilki w jutrzejszym "Teleexpressie" - to z kolei żartobliwy komentarz od Piotra Wołosika, dziennikarza "Przeglądu Sportowego".

- Ale przyznajcie, że taka walka Szpilka - Najman w MMA, to byłby hit - sugeruje nasz redaktor, Piotr Majchrzak. A może by tak to zrealizować...

- Boks jest cały w głowie. "Szpila" ma Łukasza na kontrę, kiedy chce, ma go na deskach po 15 sekundach... ale się bije z opuszczonymi rękoma. Brawo Różański - napisał korespondent Polsatu Sport, Przemysław Garczarczyk.

- Artur Szpilka. Zawsze ten sam - skwitował krótko Sebastian Chabiniak, dziennikarz Eleven Sports.

Więcej o: