Szpilka oko w oko z Różańskim. "Jedno z najdłuższych spojrzeń w historii" [WIDEO]

To było jedno z najdłuższych spojrzeń twarzą w twarz w historii boksu. A przecież walka Artur Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) dopiero w niedzielę - czytamy na bokser.org.

Do długo wyczekiwanego pojedynku Artura Szpilki z Łukasz Różańskim dojdzie już w niedzielę. Atmosfera pomiędzy pięściarzami staje się coraz bardziej napięta. - Ja nie lubię krzyczeć i ubliżać, ale nie będę obojętny, jak ktoś mnie obraża. Dlatego postanowiłem nie być biernym na niektóre zaczepki Szpilki. Na szczęście boks to sport, który szybko weryfikuje takie zachowania i osoby krzyczące w mediach, w ringu już nie są takie głośne i mogą być błyskawicznie uciszone - mówi Różański w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Zobacz wideo

Uros Kovacević z pięknym zagraniem podczas meczu Serbii ze SłoweniąTak się bawią rywale Polaków! Magiczna sztuczka podczas meczu [WIDEO]

Szpilka nie jest faworytem. "Czasami emocje są jego wrogiem"

Emocje pojawiły się na ważeniu, a później na tzw. face off. Portal bokser.org pisze nawet, że to było jedno z najdłuższych spojrzeń twarzą w twarz w historii boksu. - Oby walka była równie długa, jak to spojrzenie - czytamy w komentarzach.

Wiadomo, że dla Szpilki to walka o być albo nie być. Według bukmacherów i większości ekspertów faworytem jest jednak Różański. - Wydaje mi się, że Różański jest bardziej głodny zwycięstwa - mówi Andrzej Kostyra. - Artur jest bardzo zmotywowany i bardzo nabuzowany, ale czasami emocje są jego wrogiem - dodaje Przemysław Saleta w rozmowie Krzysztofem Smajkiem ze Sport.pl, którą zobaczyć możecie w powyższym materiale. A tutaj, poniżej, wideo z wyjątkowo długiego face off pomiędzy Szpilką i Różańskim.

 

Gdzie i kiedy oglądać galę KnockOut Boxing Night 15?

Gala KnockOut Boxing Night 15 odbędzie się w niedzielę 30 maja na Hali Podpromie w Rzeszowie. Początek planowany jest o 18.30. Transmisja będzie dostępna tylko w systemie pay-per-view na stronie kbntv.pl (dostęp do transmisji kosztuje 17,99 zł). Oprócz Szpilki i Różańskiego w ringu zobaczymy m.in. byłego mistrza Europy w wadze cruiser Mateusza Masternaka w walce z Adamem Balskim czy jednego z najlepszych w Polsce pięściarzy wagi półciężkiej - Pawła Stępnia.

Polak porównany do Griezmanna. Zdjęcie robi furorę. Polak porównany do Griezmanna. Zdjęcie robi furorę. "Perła, która lśni"

W karcie walk znalazło się także miejsce dla popularnych ostatnimi czasy freak-fightów. W takim pojedynku zobaczymy uczestników popularnego show "Hotel Paradise" Bartosza Graczyka i Michała Choińskiego.

Więcej o: