Gorąco przed walką Szpilka - Różański. "Zrobisz to, jak gościowi na kadrze"

Zaostrza się konflikt między Arturem Szpilką a Łukaszem Różańskim przed galą KnockOut Boxing Night 15. Obaj pięściarze starli się na Twitterze. "Zrobisz to, jak gościowi na kadrze" - napisał Różański w odpowiedzi na nagranie Szpilki.

Przeważnie to w trakcie ważenia i konferencji prasowych dochodzi do potyczki słownej między rywalami. Artur Szpilka i Łukasz Różański starli się jednak na Twitterze. Na oficjalnym profilu KnockOut Boxing Night opublikowano nagranie wideo, na którym Szpilka wystąpił ze swoimi dwoma psami. - Łukasz, chcesz mieć dzieci po czempionach? Call me - powiedział 32-letni pięściarz. Na odpowiedź Różańskiego nie trzeba było długo czekać. 

Zobacz wideo Wygrał z Marcinem Najmanem, teraz będzie walczył na gali Szpilka vs Różański

Łukasz Różański odpowiada na pytanie Artura Szpilki. "Sentymenty się skończyły"

- Artur zrobisz to przez reklamówkę jak gościowi na kadrze - odpisał Łukasz Różański nawiązując do jednej z najsłynniejszych "afer" w polskim boksie, do której w wywiadach niejednokrotnie odnosił się sam Szpilka. Na tę wiadomość Artur Szpilka odpowiedział równie szybko, pisząc: "Właśnie skończyły się sentymenty... chcesz to będziesz miał high-life".

Gala KnockOut Boxing Night 15 odbędzie się 30 maja w Rzeszowie. Artur Szpilka (24-4, 16 KO) zmierzy się z  Łukaszem Różańskim  (13-0, 12 KO) w walce wieczoru. - Już się nakręciłem i nie mogę się doczekać - mówił na kwietniowej konferencji prasowej Szpilka. W podobnym tonie przed starciem wypowiedział się przeciwnik 32-letniego pięściarza. - Jestem gotów. Mam nadzieję, że wejdziemy do ringu 30 maja albo tydzień później i zawalczymy - oznajmił Różański. Obaj pięściarze zmierzą się o pas WBC International wagi bridger.