Zadyma przed walką Mayweathera z youtuberem. "Oszalałeś? Zabiję tego sk*****a"

Floyd Mayweather wziął udział w szarpaninie przed jego najbliższą walką z Loganem Paulem. Brat youtubera Jake Paul, który pojawił się na konferencji prasowej, starł się z bokserem, proponując mu walkę. Na koniec zabrał czapkę Mayweathera, czym rozwścieczył 44-latka.

Nagranie z konferencji prasowej Floyda Mayweathera i Logana Paula zyskuje coraz większą popularność. Były mistrz świata wdał się w bójkę z młodszym bratem youtubera po tym, jak ten zdjął mu czapkę z głowy. - Mam twoją czapkę - krzyczał wielokrotnie Jake Paul, co jeszcze bardziej denerwowało pięściarza. - Jesteś szalony? Zabiję tego sk*****a - odpowiadał rozwścieczony Floyd Mayweather.

Zobacz wideo Wygrał z Marcinem Najmanem, teraz będzie walczył na gali Szpilka vs Różański

Jake Paul kończy awanturę z podbitym okiem, a Logan nie patrzy na statystyki. "Gdybym sugerował się statystykami, niczego bym nie osiągnął" 

Jake Paul opublikował na swoim Instagramie relację, na której widać, że po szarpaninie ma spuchnięte oko. Według zagranicznych mediów to nie Mayweather, a jeden z jego ochroniarzy uderzył 24-latka. - Mówiłem mu, żeby tego nie robił - skomentował zachowanie swojego młodszego brata Logan Paul, który również włączył się w bójkę. Całe wydarzenie można obejrzeć poniżej:

 

Podpisanie kontraktu na walkę pomiędzy Mayweatherem a Paulem ogłoszono już we wrześniu ubiegłego roku. Długo oczekiwane starcie było jednak kilkukrotnie przekładane. Pierwotnie miało do niego dojść pod koniec 2020 roku, do walki nie doszło także 20 lutego, a więc w kolejnym wyznaczonym terminie. Ostatecznie kilka dni temu obaj zawodnicy potwierdzili walkę, która według planu ma się odbyć 6 czerwca. 

Artur Szpilka i Łukasz Różański zmierzą się 30 maja na gali w RzeszowieRywal Szpilki nie może się doczekać. "Mam nadzieję, że to ostateczny termin"

- Mam wyje***e w jego statystyki. Pi****lę to. Gdybym w swoim życiu dokonywał wyborów na podstawie statystyk, niczego bym w życiu nie osiągnął - powiedział Logan Paul. Jednak pod względem bokserskim przemawiają one za Mayweatherem. Logan Paul dotychczas stoczył tylko jedną walkę bokserską w 2019 roku. Wtedy przegrał z innym youtuberem, Olajide "KSI" Olatunji. 

 

Floyd Mayweather natomiast jest niekwestionowaną legendą świata bokserskiego. W trakcie zawodowej kariery wygrał wszystkie 50 walk (27 KO), nie ponosząc ani jednej porażki. 44-latek jest byłym mistrzem świata federacji WBC, WBA i WBO w wadze półśredniej. Do tego mistrzem WBC i WBA w wadze junior średniej, WBC w kategoriach junior lekkiej, lekkiej, junior półśredniej i lekkośredniej czy organizacji IBF w kategorii półśredniej.