Artur Szpilka mistrzem drugiego planu! Nagle wziął mikrofon i pozamiatał [WIDEO]

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) na środowej konferencji prasowej nie tylko głęboko spojrzał w oczy Łukaszowi Różańskiemu (13-0, 12 KO), ale zaprezentował też umiejętności wokalne.

Na walkę Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim czeka wielu kibiców. W środę obaj panowie spotkali się na konferencji prasowej w Warszawie. - Już się nakręciłem i nie mogę się doczekać - mówił Artur Szpilka w materiale, który zobaczyć możecie poniżej. Ale show skradł także w innym momencie konferencji, kiedy naprzeciwko siebie stanęli dwaj freak fighterzy. Czyli celebryci, których walki bokserskie mają więcej aspektu rozrywkowego niż sportowego - uczestnicy emitowanego na antenie TVN 7 reality show "Hotelu Paradise": Bartosz Graczyk i Michał Choiński.

Zobacz wideo

'Polski Król Syntholu'"Polski Król Syntholu" wkracza do gry! "365 dni w roku na bombie"

Artur Szpilka chwycił za mikrofon i zaczął śpiewać

Show zaczął Graczyk, który przed stanięciem twarzą w twarz z Choińskim wręczył mu długą ciętą różę. Ale po chwili dołączył się też siedzący za stołem Szpilka, który chwycił za mikrofon i zaczął śpiewać. "Czy to czujesz, czy to czujesz, jak siebie miłujesz" - nucił Szpilka, a obaj panowie chyba speszeni jego akompaniamentem szybko przestali patrzeć sobie głęboko w oczy. Zresztą zobaczcie sami, a przede wszystkim posłuchajcie:

Dariusz MioduskiDariusz Mioduski wylegitymowany na warszawskiej Starówce. Tradycji stało się zadość

Pojedynek Szpilki z Różańskim znowu przełożony

Gala PPV KnockOut Boxing Night w Rzeszowie pierwotnie miała odbyć się 14 maja. W środę podczas konferencji prasowej organizatorzy poinformowali jednak o zmianie terminu. Pierwsza zmiana przewidywała, że gala odbędzie się 22 maja, ale po ogłoszeniu luzowania pandemicznych obostrzeń przez premiera Mateusza Morawieckiego organizatorzy zdecydowali, że zostanie ona ponownie przesunięta, by z trybun zobaczyć ją mogli kibice. Tym razem na 30 maja.

Szpilka - Różański to oczywiście walka wieczoru, ale w ringu zobaczymy także m.in. Mateusza Masternaka (43-5, 29 KO), który będzie walczył z Damirem Beljo (26-0, 21 KO) czy finalistę Gromdy - a więc turnieju na gołe pięści - Mateusza Kubiszyna (3-4, 2 KO), który stanie naprzeciw mistrza Polski Adama Balskiego (15-0, 9 KO). Oraz freak fighterów, czyli wspomnianych uczestników programu "Hotelu Paradise", ale też innych youtuberów i influencerów: Tomasza "Fit Dzika" Łomnickiego, który zmierzy się Szymonem Wrześniem, znanym bardziej jako "Taxi Złotówa".

Więcej o: