Pojedynek Artura Szpilki z Różańskim znowu przełożony! Kibice zobaczą go z trybun

Gala PPV KnockOut Boxing Night 15 po raz kolejny została przełożona. Organizatorzy mają nadzieję, że w związku z luzowaniem pandemicznych obostrzeń będą mogli się pojawić kibice. Gala w Rzeszowie została przełożona na 30 maja - poinformowali organizatorzy na oficjalnej konferencji prasowej.

Artur Szpilka (24-4) po raz pierwszy starł się z Łukaszem Różańskim (13-0) podczas gali KBN 14 w Jachrance. Wówczas pochodzący z Wieliczki bokser krzyknął na swojego rywala, starając się go przestraszyć. Różański jedynie mierzył Szpilkę wzrokiem. Wówczas ogłoszono także, że zawodnicy zmierzą się ze sobą podczas kolejnej edycji gali. Pierwotnie przewidywano, że odbędzie się ona 14 maja.

Zobacz wideo Artur Szpilka: Zastanawiam się tylko, co będzie, gdy wygram walkę, a nie, jak przegram, bo nie biorę tego pod uwagę

Znamy nowy termin gali z udziałem Artura Szpilki. Są szansa na obecność kibiców na trybunach

Podczas konferencji prasowej organizatorzy KnockOut Boxing Night poinformowali o ponownej zmianie terminu gali. Pierwsza zmiana przewidywała, że gala finalnie odbędzie się 22 maja, natomiast po ogłoszeniu luzowania pandemicznych obostrzeń organizatorzy zdecydowali, że zostanie ona ponownie przesunięta. Gala z udziałem Artura Szpilki odbędzie się 30 maja.

W walce wieczoru z Arturem Szpilką zmierzy się Łukasz Różański, pogromca Izu Ugonoha na siódmej edycji gali. Poza tym w ringu zobaczymy także Mateusza Masternaka (43-5), który będzie walczył z Damirem Beljo (26-0, 21 KO). Z kolei finalista GROMDY, Mateusz Kubiszyn (3-4), stanie naprzeciw pięściarskiego mistrza Polski, Adama Balskiego (15-0).

W drugiej części konferencji Marcin Najman ogłosił youtuberów oraz influencerów, którzy zdecydowali się wziąć udział w gali KBN 15. Wśród nich są takie osoby, jak Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki i Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień.

Więcej o: