"Jeden z najbardziej brutalnych nokautów ostatnich lat". Przerażające [WIDEO]

Efe Ajagba (15-0, 12 KO) uchodzi za jednego z największych puncherów wagi ciężkiej, o czym bardzo boleśnie w sobotę przekonał się solidny pięściarz Brian Howard (15-5, 12 KO).

Nokaut roku? Na pewno bardzo mocny kandydat - zwraca uwagę portal bokser.org, który informuje o kolejnym zwycięstwie Efe Ajagby. 26-letniego Nigeryjczyka i olimpijczyka z 2016 roku, który dwa lata później przeszedł na zawodowstwo i tutaj wciąż pozostaje niepokonany - w sobotę wygrał swoją 15. walkę w karierze.

Zobacz wideo Artur Szpilka: Zastanawiam się tylko, co będzie, gdy wygram walkę, a nie, jak przegram, bo nie biorę tego pod uwagę

Gamrot nokautuje w UFCŁoooo! Gamrot pozamiatał w UFC. Co za nokaut Polaka [WIDEO]

"Jego prawa ręka jest po prostu przerażająca"

"Jego prawa ręka jest po prostu przerażająca. To był jeden z najbardziej brutalnych nokautów w ostatnich latach, którym Nigeryjczyk wysłał sygnał do całej wagi ciężkiej. Pokazał: jestem" - pisze o walce australijski serwis news.com.au.

Ajagba znokautował Horwarda w połowie trzeciej rundy, kiedy huknął prawym krzyżowym na górę, trafił w szczękę i ściął rywala z nóg. Sędzia tego pojedynku nawet nie zaczął go liczyć, a Horward jeszcze przez pół minuty leżał znokautowany. - Posłuchałem się mojego narożnika, który podpowiadał mi, by uderzyć najpierw na korpus, a potem na głowę - tłumaczył po walce Ajagba i wtedy też nie bawił się w żadne konwenanse: - Mam zamiar zostać mistrzem wagi ciężkiej, idę po to.

 

screen Polsat SportMateusz Gamrot odgraża się po kosmicznym nokaucie w UFC! "Nadchodzę"

Ajagba walczył podczas gali "Top Rank" w Oklahomie, gdzie w pojedynku wieczoru Joe Smith Jr (27-3, 21 KO) pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Maksima Własowa (45-4, 26 KO) i sięgnął po wakujący pas mistrza świata wagi półciężkiej.

Więcej o: