Kolejne problemy "Diablo" Włodarczyka. Odsiadka w więzieniu może się przedłużyć

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk kończy odbywać karę pozbawienia wolności za prowadzenie samochodu bez uprawnień. Pięściarz planowo miał opuścić zakład karny 19 kwietnia. Okazuje się jednak, że może w nim pozostać na dłużej.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk siedzi w więzieniu z powodu notorycznego popełniania tego samego przestępstwa. Dokładnie chodzi o jazdę samochodem bez uprawnień. Pięściarz pomimo tego, że został ich pozbawiony, cały czas i tak wsiadał za kółko. Po trzecim zatrzymaniu przez policję miarka się przebrała i 39-latek musiał ponieść karę. 

Zobacz wideo "Diablo znał warszawskich bandziorów i nigdy się w nic nie wplątał"

Artur Szpilka przed walką o być albo nie być. Artur Szpilka przed walką o być albo nie być. "Kiedyś byliśmy razem na dyskotece, ale dziś chcę go zniszczyć"

Pozbawienie możliwości kierowania pojazdami było związane z wyrokiem, jaki zapadł w lutym 2019 roku. Sąd Rejonowy w Opatowie wymierzył Włodarczykowi karę 5 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Ponadto na pięściarza został nałożony zakaz prowadzenia pojazdów na okres trzech lat i to właśnie przez jego nieprzestrzeganie wyrok się uprawomocnił. W efekcie "Diablo" w styczniu 2021 roku trafił do zakładu karnego w Warszawie-Służewcu. 

Kolejne problemy Włodarczyka. "Diablo" może jednak nie wyjść z więzienia. 

Promotor Włodarczyka, Andrzej Wasilewski robił, co mógł, aby odsiadka jego podopiecznego została skrócona. Udało mu się do tego doprowadzić i "Diablo" zamiast 8 czerwca 2021 roku ma opuścić więzienie 19 kwietnia. Niestety teraz pojawił się kolejny problem, który może spowodować, że ten czerwiec nie był najgorszą z możliwych opcji. 

Tyson FuryKto i w której rundzie wygra hitową walkę Fury - Joshua? Wikipedia już wie

Jak ustalił portal sport.tvp.pl 13 kwietnia, czyli zaledwie kilka dni przed możliwym wyjściem Włodarczyka na wolność wyrok w jego sprawie wyda prawdopodobnie Sąd Rejonowy w Płońsku. Sprawa dotyczy dokładnie tego samego przewinienia, czyli prowadzenia pojazdów mechanicznych pomimo zakazu. Występek ten zagrożony jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Może się więc jeszcze okazać, że odsiadka "Diablo" się przedłuży.