Hitowa walka Fury - Joshua zagrożona! "Zostały trzy dni, zegar tyka"

Brytyjskie media przekazały niepokojące informacje dotyczące walki Tysona Fury'ego z Anthonym Joshuą. "Gypsy King" oczekuje jak najszybszego ustalenia miejsca pojedynku. "Zegar tyka" - napisał na Twitterze.

Tyson Fury i Anthony Joshua w marcu uzgodnili szczegóły dotyczące ich starcia. Za dwie stoczone walki mają zarobić łącznie 200 mln funtów. Do uzgodnienia pozostały szczegóły dotyczące lokalizacji i dokładnej daty pierwszego pojedynku.

Maciej SulęckiWielka walka Polaka odwołana! "Nie jestem prostytutką, która widzi jakąś sumę i rozkłada nogi"

Tyson Fury zniecierpliwiony

Na trzy dni przed upływem ostatecznego terminu wciąż jednak nie ustalono, gdzie odbędzie się walka. Jak informuje "The Sun", poza Las Vegas, które było wymieniane wśród potencjalnych lokalizacji od samego początku, lista została zredukowana do Arabii Saudyjskiej i Kataru.

Jeśli w wyznaczonym terminie nie uda się uzgodnić miejsca, wówczas przeprowadzenie walki stanie pod znakiem zapytania. Tyson Fury dał wyraz swojemu zniecierpliwieniu, publikując na Twitterze wymowne zdjęcie z podpisem: "Pozostały trzy dni. Zegar tyka".

Zobacz wideo "Jeśli Szpilka przegra z Różańskim, to jego kariera w boksie będzie skończona"

Dłuższa przerwa w ringu Tysona Fury'ego

Promotor Anthony'ego Joshuy Eddie Hearn wierzy, że wszystkie detale uda się ustalić do końca tygodnia. - Rozmowy posunęły się w dobrym kierunku. Zbliżamy się do wybrania odpowiedniej lokalizacji, a wszystkie informacje zostaną ogłoszone we właściwym czasie. Jesteśmy na etapie, na którym prawdopodobnie najlepiej nie mówić nie więcej - powiedział.

Legenda UFC zamienia klatkę na ring! Zmierzy się z byłym mistrzem świataLegenda UFC zamienia klatkę na ring! Zmierzy się z byłym mistrzem świata

Po raz ostatni Tyson Fury wszedł do ringu 22 lutego 2020 r., kiedy w Las Vegas pokonał Deontay'a Wildera w siódmej rundzie i zdobył tytuł mistrza świata WBC w wadze ciężkiej. Anthony Joshua ostatni pojedynek stoczył 12 grudnia 2020 r. w Londynie, broniąc pasów federacji WBO, IBF, WBA oraz IBO. Pokonał wówczas Kubrata Pulewa, nokautując go w 9. rundzie.

Więcej o: