Oscar De La Hoya wraca na ring po 13 latach! Jego rywalem może być gwiazda UFC

Oscar De La Hoya wraca na ring! Legenda pięściarstwa stoczy walkę 3 lipca, choć przeciwnik nie jest jeszcze znany. Spekuluje się, że rywalem może zostać gwiazda UFC.

Oscar De La Hoya (39-6, 30 KO). Były mistrz świata chciałby się zmierzyć z Giennadijem Gołowkinem (41-1-1, 36 KO). - Nie będę jak Kamil Szeremeta - apeluje De la Hoya. pozostaje na sportowej emeryturze od czasu porażki z Mannym Pacquiao z 2008 roku. Amerykanin meksykańskiego pochodzenia to wielokrotny mistrz świata w sześciu kategoriach wagowych, a także złoty medalista igrzysk olimpijskich w Barcelonie z 1992 roku. Obecnie zajmuje się grupą promotorską Golden Boy Promotions. De La Hoya - podobnie jak Mike Tyson - zdecydował się na powrót do ringu. 

Zobacz wideo Błachowicz przerywa milczenie ws. szefa UFC. "Mieli wielki plan, a Polak go zniszczył"

Dillian WhyteOjciec wyrzucił go do wody, matka wyjechała, jak miał dwa lata. "Idę do przodu, bo nic innego nie umiem"

De La Hoya wystąpi 3 lipca na gali w Teksasie. Potwierdza to Ryan Kavanaugh, dyrektor wykonawczy Triller. Kto będzie jego rywalem? Były mistrz świata chciałby się zmierzyć z Giennadijem Gołowkinem (41-1-1, 36 KO). - Nie będę jak Kamil Szeremeta - apelował De la Hoya. Jednak taka walka raczej jest nierealna, bo Kazach powinien z łatwością rozprawić się z dużo starszym rywalem. Ryan Kavanaugh twierdzi, że rywalem Oscara ma być zawodnik MMA, gwiazda UFC

Łukasz Różański (z lewej) i Marian Basiak (z prawej) po walce o mistrzostwo Polski przeciwko Izu Ugonohowi. Kolejnym rywalem Różańskiego będzie Artur Szpilka. Pięściarze zawalczą 22 maja w Rzeszowie
Różański spełnił wymagania Szpilki. "O wynik się nie martwię. Tyle było szumu"

Modne powroty

Niedawno Mike Tyson wrócił na ring po wielu latach przerwy i zremisował z Royem Jonesem Jr., choć boksował znacznie lepiej. Amerykanin znowu chce walczyć. Wszystko wskazuje, że dojdzie do jego starcia z inną legendą - Evanderem Holyfieldem.

Mike Tyson odgryza ucho Evandera HolyfieldaNagły zwrot ws. walki Tysona z Holyfieldem. "Chcę, aby wszyscy wiedzieli"