Aleksander Powietkin - Dyllian Whyte. Wielki rewanż na szczycie wagi ciężkiej. Gdzie i kiedy oglądać walkę? [STREAM ONLINE]

Wielki rewanż o tymczasowy pas mistrzowski WBC w wadze ciężkiej. Aleksander Powietkin ponownie zmierzy się z Dillianem Whyte'em. Gdzie i o której obejrzeć walkę? Transmisja TV, stream online

Pierwsza walka między Powietkinem a Whyte'em miała niesamowity przebieg. Rosjanin dwukrotnie leżał już na deskach, ale ostatecznie to on wyszedł zwycięsko z tego pojedynku. W piątej rundzie spektakularnie znokautował faworyzowanego Brytyjczyka piekielnie mocnym podbródkowym, o czym na Sport.pl pisał Paweł Karpiarz. Pierwszy rewanż zaplanowano już na 21 listopada, jednak u Powietkina wykryto obecność koronawirusa. Kolejny termin wypadał z kolei na 6 marca, gdy w Anglii wzrosła liczba zakażeń i ostatecznie walkę przełożono na 27 marca. 

Zobacz wideo "Nie uważam, że Głowacki jest na straconej pozycji. To jest walka 50/50"

Powietkin ponownie zwycięski? Czy Whyte zrewanżuje się za ostatnią porażkę?  

- Aleksander to topowy bokser. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć na ringach amatorskich i zawodowych. W sobotę chcę doprowadzić do stanu 1:1 między nami. To najważniejsza walka w mojej karierze. Ostatnio przegrałem, ale cały czas się rozwijam i chcę pokazać wszystkim, którzy we mnie zwątpili, jak bardzo się mylą. To będzie wielkie starcie - powiedział na czwartkowej konferencji prasowej Dillian Whyte (27-2, 18 KO). 

Aleksander Powietkin (36-2-1, 25 KO) z kolei potwierdził swoją dobrą dyspozycję i przyznał, że w kontekście najbliższego starcia czuje się pewny swoich umiejętności. Choć nie ukrywa, że Whyte jest niebezpiecznym przeciwnikiem w rewanżowej walce. - Myślę, że Dillian będzie lepszy niż w pierwszej walce. Muszę być bardziej ostrożny i lepszy w obronie, by nie dać się zaskoczyć. Nie skupiam się na tym, by za wszelką cenę znowu go znokautować, możemy walczyć nawet pełen dystans - oznajmił Rosjanin. 

Aleksander Powietkin - Dillian Whyte II. Gdzie i o której oglądać walkę? Transmisja TV, stream online

Wielki rewanż między Aleksandrem Powietkinem, a Dillianem Whytem odbędzie się już w sobotni wieczór, 27 marca. Gala na Gibraltarze ma się rozpocząć o godzinie 19:00. Walkę wieczoru natomiast przewiduje się na g. 23:00 - 23:30. Transmisja wydarzenia nie będzie dostępna na żadnym kanale, jednak będzie można obejrzeć starcie na platformie streamingowej DAZN.