Szokujące wyznanie Fury'ego. "Piję 12 kufli piwa dziennie". Hitowa walka zagrożona?

- Piję od ośmiu do nawet dwunastu kufli piwa dziennie. Teraz jestem człowiekiem czasu wolnego - mówi Tyson Fury w rozmowie z brytyjską telewizją "IFL TV". Jego walka z Anthonym Joshuą wydaje się być pod znakiem zapytania.

W miniony poniedziałek współpromotor Tysona Fury’ego, Frank Warren, poinformował, że wszystkie warunki walki mistrza świata WBC wagi ciężkiej z Anthonym Joshuą są ustalone. Do pojedynku dojdzie prawdopodobnie w Arabii Saudyjskiej. Promotor wspomniał, że najtrudniej było powstrzymać ludzi przed zdradzaniem szczegółów negocjacji. – Brakuje nam tylko podpisów na kontrakcie i ustalenia finalnej lokalizacji – mówił Warren. Po ostatnich wypowiedziach Fury’ego nie należy wykluczać, że walka może być zagrożona.

Zobacz wideo Świat czeka na walkę Joshua vs Fury. "Przy takich walkach to jest zawsze wielki biznes"

Szokujące wyznanie Tysona Fury’ego. Brytyjczyk codziennie pije nawet 12 kufli piwa. Dostarcza kalorie tylko za pomocą alkoholu

Jak dotąd w brytyjskiej prasie pojawiały się dwa możliwe terminy pojedynku Anthony’ego Joshuy z Tysonem Furym: 26 czerwca i 3 lipca. Na razie nie znamy oficjalnej decyzji co do terminu i miejsca walki. Współpromotor Tysona Fury’ego, Frank Warren, dodał, że walka Brytyjczyków odbędzie się w kraju, w którym będzie ona mogła wygenerować największe zyski.

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej udzielił wywiadu rodzimej telewizji "IFL TV", w którym wyznał, że nie przygotowuje się do walki z Joshuą. Tyson Fury pije do dwunastu kufli piwa dziennie. – Piję od ośmiu do nawet dwunastu kufli piwa. Nic nie jem, także kalorie dostarczam za pomocą alkoholu. Trenowałem i nie widziałem żadnych postępów, więc teraz jestem człowiekiem czasu wolnego - mówi Fury.

- Na razie temat walki dla mnie nie jest ważny. Póki nie ma oficjalnej daty i nie mam pieniędzy za nią, to jej nie ma. Nie powiem, że na pewno do niej dojdzie w czerwcu lub lipcu. Czy zawalczę z Joshuą za 10 minut? Nie. Czy do tej walki w końcu dojdzie? Tak. Czy myślę, że jest to nieuchronne? Nie – dodał mistrz wagi ciężkiej WBC.

22 lutego 2020 roku Tyson Fury walczył po raz drugi z Deontayem Wilderem i zdobył pas mistrza WBC wagi ciężkiej, pokonując swojego przeciwnika w siódmej rundzie przez techniczny nokaut. Z kolei Anthony Joshua w grudniu zeszłego roku po nokaucie w dziewiątej rundzie wygrał z Bułgarem Kubratem Pulewem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.