Nokaut roku w boksie? Runął na deski jak Szpilka w walce z Wilderem [WIDEO]

Spektakularny nokaut w wadze ciężkiej na gali bokserskiej w Las Vegas. 21-letni Jared Anderson może śmiało rywalizować o tytuł za najlepszy nokaut 2021 roku. Tylko spójrzcie!

Przez sześć rund walki Anderson był zdecydowanie lepszy, raz po raz trafiając starszego o sześć lat rywala prostymi. W ostatniej rundzie Ibeh poszedł na wymianę ciosów, ale celniej uderzał jego rywal.

Zobacz wideo Świat czeka na walkę Joshua vs Fury. "Przy takich walkach to jest zawsze wielki biznes"

W końcu wyprowadził on ostateczny cios lewym sierpowym i "zgasił światło" Ibehowi. Ten z hukiem padł na deski, a sędzia nawet go nie liczył, tylko natychmiast zakończył walkę. – Robiłem co chciałem, szukałem wymian i udało się zakończyć to nokautem – powiedział po pojedynku Anderson, dla którego to było ósme zwycięstwo z rzędu.

 

Australian Open 2021. Iga Świątek po meczu III rundy z Fioną FerroTo dlatego Świątek przegrała z Halep? "Dawno nie widzieliśmy jej tak narzekającej"

Jak Artur Szpilka w walce z Wilderem

Cała sytuacja przypominała pamiętną walkę Artura Szpilki z Deontay'em Wilderem z 2016 roku. Walczący o mistrzowski pas Polak przez dziewięć rund stawiał opór mistrzowi, ale wtedy popełnił błąd i nadział się na potężny cios Amerykanina. Szpilka padł nieprzytomny na deski z rozłożonymi rękami, podobnie jak teraz Ibeh.