Najman chce zorganizować walkę dziennikarzy. Podał nazwiska! "Jesteście na pozycjach?"

Marcin Najman chce zająć się organizacją gal. Zapowiada walkę dziennikarzy sportowych i żużlowców.
Zobacz wideo

W lutym Marcin Najman stoczy swoją ostatnią walkę w karierze. Miał nią być pojedynek z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim na gali Fame MMA 8, ale ta zakończyła się skandalem. Najman został zdyskwalifikowany po tym, jak kopał rywala w walce, która była zakontraktowana na zasadach boksu.

"Zobaczymy, czy też będzie łatwo walczyć, jak komentować"

Teraz rywalem 41-latka będzie Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień. Najman utrzymuje, że to będzie definitywny koniec jego kariery. "El Testosteron" nie zamierza jednak całkowicie odchodzić z branży. W mediach społecznościowych Najman dał znać, że chce zająć się organizacją gal i zapowiada walki żużlowców i dziennikarzy sportowych.

Sander Vossan Eriksen zranił się nożem przed konkursem w WillingenNorweski skoczek wbił sobie nóż w udo, ale nie dał zszyć rany! Wziął udział w konkursie!

- Dziś nie wiem czy MMA-VIP to wyłącznie pożegnalna gala Najmana, czy może początek cyklu gal pod tym szyldem. Jeżeli jednak będzie kontynuacja, to czeka nas nie tylko kolejna walka żużlowców, ale i pierwszy w historii pojedynek dziennikarzy sportowych. Boguś Solecki i Bartek Czekański czy jesteście na pozycjach? Zobaczymy czy też tak łatwo będzie walczyć jak pisać felietony i komentować – napisał na Facebooku Najman.

Pożegnalna walka Marcina Najmana odbędzie się na gali MMA-VIP 13 lutego. Transmisja będzie dostępna w systemie PPV.

Więcej o: