VanZant nie daje o sobie zapomnieć. Awantura na ważeniu przed walką na gołe pięści

Ciesząca się dużą popularnością była zawodniczka UFC, Paige VanZant, wkrótce zmierzy się z Britain Hart w swoim pierwszym pojedynku na gołe pięści na gali BKFC: KnuckleMania. Podczas ważenia rywalki wyzywały się, aż doszło do przepychanek.

Paige VanZant kilka miesięcy temu ogłosiła, że podpisała kontrakt na cztery walki na gołe pięści. Wcześniej prowadziła karierę zawodniczki MMA, a większość walk stoczyła w UFC. Na ten moment jej rekord to 8-5 (2 KO, 3 SUB).

Zobacz wideo Hitowa walka z udziałem Jana Błachowicza. "Najlepszy rodzaj zarobkowania"

Emocje wzięły górę

Walka z Hart będzie jej debiutem w walkach na gołe pięści. Jej rywalka ma już jeden taki pojedynek za sobą, który udało jej się wygrać.

 

Granerud wciąż jest niesamowity. Kubacki załapał się do trójki w prologu w KlingenthalGranerud wciąż jest niesamowity. Kubacki załapał się do trójki w prologu w Klingenthal

Jeszcze przed spotkaniem obie nie szczędziły sobie „uprzejmości” w mediach, a na ważeniu doszło do bójki. W pewnym momencie VanZant złapała rywalkę za gardło. Ta z kolei w ostrych słowach zwróciła się do Paige, żeby nauczyła się zasad, bo duszenie nie jest dozwolone. Obie zawodniczki rozdzielał szef BKFC, David Feldman.

 

Gala BKFC: KnuckleMania odbędzie się w nocy z piątku na sobotę. Pojedynek VanZant i Hart będzie walką wieczoru.

Z UFC VanZant nie przedłużyła kontraktu, bo skarżyła się na niskie zarobki. - Więcej zarabiałam w "Tańcu z gwiazdami - powiedziała.

Więcej o: