Gwiazda walk na gołe pięści zatrzymana przez policję. Poważne zarzuty

Gwiazda gali walk na gołe pięści Gromda, Krystian K. ps. "Tyson", został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze Policji. Usłyszał zarzuty wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków.

Krystian K. wygrał pierwszą edycję gali Gromda, w której zawodnicy walczą ze sobą na gołe pięści. Jego występ odbił się szerokim echem nie tylko w Polsce. Pisała o nim nawet hiszpańska „Marca”. Opisano go jako "polskiego Tysona, którego zwycięstwo wstrząsnęło całym światem".

Zobacz wideo "Gołowkin zbiera po głowie, że walczy z Kamilem Szeremetą. Walka jest krytykowana"

"Tyson" zatrzymany

W trzeciej odsłonie zmierzył się ze zwycięzcą drugiej i tym razem przegrał. Co ciekawe, ten pojedynek stał pod znakiem zapytania, bo "Tyson" został przed nim aresztowany.

Teraz wiele wskazuje na to, że Krystian K. będzie musiał długo poczekać na występy w ringu. W czwartek CBŚP przy wsparciu antyterrorystów w czwartek zatrzymało pięć osób na terenie Warszawy, Łodzi, Torunia i Gdańska.

Tony narkotyków

Wszystko to w ramach śledztwa dotyczącego działalności gangu narkotykowego. Według Prokuratury Krajowej, w latach 2014-18 miał on sprowadzić do Polski kilka ton narkotyków. Do tej pory zarzuty zostały przedstawione 41 podejrzanym.

Zatrzymani są powiązani ze środowiskiem pseudokibiców m.in. Legii Warszawa i Widzewa Łódź, a także, w przypadku Krystiana K., Elany Toruń. Zostali tymczasowo aresztowani. Wszystkim podejrzanym grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Więcej o: