Tragiczny nokaut na gali bokserskiej. Śmierć wstrząsnęła całym krajem [WIDEO]

Przykre wiadomości napływają z Pakistanu. W wyniku walki bokserskiej i ciężkiego nokautu zmarł pięściarz i kickbokser Muhammad Aslam Khan. Miał zaledwie 27 lat.

Muhammad Aslam Khan zmarł w szpitalu w Karaczi w Pakistanie w wyniku obrażeń wewnętrznych odniesionych podczas charytatywnej walki bokserskiej z Walim Khanem Tareenem. Pojedynek został rozegrany w umownym limicie 80 kilogramów.

Zobacz wideo Świat czeka na walkę Joshua vs Fury. "Przy takich walkach to jest zawsze wielki biznes"

"Aslam Khan nie zginął na ringu"

BOL News donosi, że w hali nie było personelu medycznego. - Aslam Khan nie zginął na ringu, ale doznał obrażeń twarzy i nie było nikogo, kto by się nim szybko zaopiekował. Zmarł kilka godzin później w szpitalu - informuje pakistańska telewizja. W internecie pojawił się także film nagrany przez jednego z kibiców, który uchwycił moment nokautu.

 

Aslam Khan rozpoczął karierę bokserską w 2007 roku, a dekadę później zdobył mistrzostwo kraju. Był także kickboxerem. "Marca" donosi, że ostatnio boks łączył z pracą w pakistańskiej komisji wyborczej, a "Mundo Deportivo", że śmierć wstrząsnęła całym krajem i jest badana przez jego władze. Więcej o boksie na bokser.org.

Więcej o: