Suzuki przekazuje dodatkowe wsparcie dla Korony Kielce

Suzuki Motor Poland przekaże na rzecz klubu dodatkowe środki finansowe, które wspomogą Koronę Kielce w przygotowaniach do rundy wiosennej.

W dbałości o najwyższe standardy Sponsor Główny klubu piłkarskiego Korona Kielce zadecydował o przekazaniu dodatkowych środków pieniężnych, które umożliwią wyjazd pierwszej drużyny na zimowy obóz przygotowawczy do Turcji przed kolejną rundą piłkarskiej Fortuna 1 Ligi.

Zobacz wideo "Moim marzeniem jest zdobycie medalu dla Polski". Kulisy gali Suzuki Boxing Night 3

Wsparcie umożliwi piłkarzom Korony komfortowe i profesjonalne przygotowanie do gry na najwyższym poziomie, a tym samym wspomoże walkę o najwyższe cele sportowe w tym sezonie.

- Robimy wszystko, żeby zespół był optymalnie przygotowany do rundy rewanżowej. Oprócz zmian kadrowych i organizacyjnych wewnątrz klubu i pozyskiwania nowych graczy, chcemy stworzyć piłkarzom, możliwie jak najlepsze warunki do trenowania. Nikt nie będzie mógł nam wówczas zarzucić, że zrobiliśmy za mało, żeby drużyna mogła dostać się do pierwszej szóstki czy walczyć o awans do Ekstraklasy. Zdecydowaliśmy się, że pokryjemy koszty wyjazdu, jako dodatkowy budżet finansowany przez Suzuki Motor Poland - powiedział Piotr Dulnik, Prezes Suzuki Motor Poland.

Suzuki Motor Poland jest Sponsorem Głównym Korony Kielce od 2018 roku. W ramach przedłużonej w listopadzie 2020 roku umowy logo Suzuki widnieje w centralnym miejscu na koszulkach oraz w najważniejszych miejscach reklamowych na stadionie. Na podstawie odrębnej umowy o współpracy sponsorskiej logo japońskiej marki widnieje również na stadionie Suzuki Arena, gdzie są rozgrywane mecze kieleckiego klubu.