Wielki rewanż Adama Kownackiego? Fińskie media są już pewne!

Fińskie media są już pewne, że dojdzie do rewanżu Adama Kownackiego (20-1, 15 KO) z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO). Data drugiej walki ma zostać ogłoszona już wkrótce.

O tym, że dojdzie do rewanżu, mówiło się od razu. A mówił o tym sam Adam Kownacki, który na początku marca niespodziewanie przegrał przed czasem - w czwartej rundzie - z Robertem Heleniusem. - Uważam nawet, że byłoby to głupie ze strony Kownackiego, aby przystąpił do rewanżu i dał się zdominować po raz drugi w ten sam sposób. Porażka mogłaby przekreślić jego karierę - mówił Helenius w kwietniu w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Zobacz wideo Świat czeka na walkę Joshua vs Fury. "Przy takich walkach to jest zawsze wielki biznes"

Kownacki - Helenius. Do dogadania pozostały już tylko szczegóły

Od kwietnia minęło już jednak trochę czasu i teraz wszystko wskazuje, że do tego rewanżu dojdzie. Tak przynajmniej twierdzą fińskie media, na które powołuje się bokser.org i które informują, że walka jest już praktycznie dogadana. I choć Markus Sundman, menedżer Heleniusa, odmówił komentarza, to do dopracowania pozostało już kilka małych szczegółów.

- Jedyne, co mogę sobie zarzucić, to że miałem tysiąc rzeczy na głowie przed walką. Nie byłem w stu procentach skupiony na pojedynku. Miałem na głowie promocje, wywiady i inne rzeczy. Przez co nie miałem czasu na odpoczynek. Skupiłem się bardziej na tym, żeby budować firmę Adam Kownacki, niż wygrać walkę. Ale przed kolejną walką będzie inaczej - zapowiadał Kownacki, który zdaniem mediów rewanż z Heleniusem stoczy już w pierwszym kwartale 2021 roku.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o:
Copyright © Agora SA