Cristiano Ronaldo vs mistrz świata w boksie. Stanęli oko w oko. "Jesteśmy podobni"

Cristiano Ronaldo spotkał Giennadija Gołowkina, mistrza świata. Kazachski pięściarz pokazał piłkarzowi kilka bokserskich sztuczek. - Jesteśmy podobni - powiedział Ronaldo.

Platforma DAZN, czyli internetowy serwis, który ma wielkie ambicje stać się sportowym Netflixem, opublikował wyjątkowe wideo. Głównymi bohaterami są: Cristiano Ronaldo oraz Giennadij Gołowkin (40-1-1, 35 KO), mistrza świata IBF wagi średniej.

Prawie 500 mln funtów zysku. Promotorzy już liczą pieniądze za walkę Joshua - FuryPrawie 500 mln funtów zysku. Promotorzy już liczą pieniądze za walkę Joshua - Fury

Zobacz wideo "Odłóżmy na bok liczby i gabloty. To jest najlepszy piłkarz na świecie" [SEKCJA PIŁKARSKA #75]

- Warunki, w których dorastasz, kształtują twoją osobowość. Ani ja, ani ty, nie jesteśmy z bogatych rodzin, dlatego obaj musieliśmy walczyć o nasze marzenia - powiedział piłkarz Juventusu. Z kolei Kazach pokazał Portugalczykowi kilka pięściarskich sztuczek.

 

Burza po walce Joshuy z Pulewem. Niebywałe. Stracił panowanie [WIDEO]Burza po walce Joshuy z Pulewem. Niebywałe. Stracił panowanie [WIDEO]

Gołowkin to nie pierwszy reprezentant sportów walki, który spotkał się z Ronaldo. Kilka lat temu CR7 odwiedził Conora McGregora.

Szeremeta pobije Gołowkina?

Już w piątek wieczorem Kamil Szeremeta zmierzy się z Gołowkinem na Florydzie. Stawką pojedynku jest należący do Kazach pas IBF w wadze średniej. Obecnie panujący czempion jest zdecydowanym faworytem tego starcia.

Przebieg choroby był niemal identyczny. Ojcowie umierali, zostawały po nich zdjęciaPrzebieg choroby był niemal identyczny. Ojcowie umierali, zostawały po nich zdjęcia