Wielki powrót Floyda Mayweathera do ringu! Zaskakujący rywal

Niektórzy kręcili nosem na pokazówkę Tyson vs Jones Jr. Co powiedzą więc teraz? Wraca Floyd Mayweather Jr, który spotka się youtuberem Loganem Paulem (0-1).

W ostatnich tygodniach dochodziło do "uprzejmości" pomiędzy tymi panami, co postanowiliśmy pominąć. Jak się okazuje, była to zapowiedź i reklama ich walki, o czym jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy.

Zobacz wideo Bezsensowny werdykt walki Tyson - Jones! Zwycięzca tylko jeden. "Sędzia się zdyskwalifikował"

Mike TysonMike Tyson złożył obietnicę. "Nigdy więcej"

Floyd Mayweather Jr poznał rywala. Wyznacznikiem... liczba subskrybentów

Pojedynek odbędzie się 20 lutego, co potwierdził sam Floyd Mayweather w mediach społecznościowych. A skoro jesteśmy przy mediach społecznościowych... youtuber ma aż 22,5 miliona subskrybentów, co dziś niestety jest wyznacznikiem "umiejętności bokserskich".

Początkowo cena zakupu PPV będzie wynosić niewiele - $24.99. Po milionie sprzedanych przyłączy - bądź od 11 lutego, jeśli do tego czasu milion się nie sprzeda, ma wzrosnąć do $69.99.

Przypomnijmy, iż Floyd ma już na koncie taką walkę w noc sylwestrową z roku 2018 na 2019. Pokonał wtedy dużo mniejszego kickboksera Tenshina Nasukawę, za co zainkasował 9 milionów dolarów. Logan Paul dla odmiany będzie dużo większy, choć nie podano limitu wagowego.

Krzysztof Głowacki"Dla Głowackiego to jest katastrofa". Półtora roku stracone w jednym momencie

Czy to ma rację bytu? Jak pokazują wyniki sprzedaży PPV ($49.99) walki Mike'a Tysona z Royem Jonesem Juniorem, chyba ma. Walka "dziadków" sprzedała aż 1,6 miliona przyłączy PPV.

Więcej o boksie przeczytasz na bokser.org.