Dwaj emeryci pobili mistrzów wszech wag. Tyson i Roy Jones zarobili i dali zarobić

Ponad milion wykupionych subskrypcji PPV na walkę Mike'a Tysona z Roy Jonesem Juniorem. Walka sportowych emerytów najchętniej oglądanym starciem bokserskim w 2020 roku.

Mówi się, że boks to nie jest sport dla starych ludzi. Tego zdania raczej nie są kibice, którzy bardzo licznie wykupili subskrypcje PPV (w cenie 50 dolarów!) na pokazową walkę 54-letniego Mike'a Tysona z 51-letnim Roy Jonesem Juniorem. Starcie nie było zbyt ekscytujące, bo choć "Żelazny Mike" napierał na rywala, to RJJ unikał bitki i głównie klinczował. Sędziowie w nieoficjalnym werdykcie orzekli remis. Walka oficjalnie skończyłą się bez werdyktu. Według wstępnych informacji, na starcie dwóch legend boksu zostało wykupionych milion subskrypcji. To kapitalny wynik PPV, bo żadna inna bokserska walka w 2020 roku nie przyciągnął tylu ludzi przez telewizory.

Dominik Sikora śmiertelnie pobity w PoznaniuŚledztwo ws. śmiertelnego pobicia Dominika Sikory zawieszone! Poznaliśmy powody

Zobacz wideo Bezsensowny werdykt walki Tyson - Jones! Zwycięzca tylko jeden. "Sędzia się zdyskwalifikował"

Mike Tyson pobił Tysona Fury'ego

Do tej pory najwięcej PPV w 2020 roku, jeśli chodzi o boks, sprzedał rewanż Tysona Fury'ego z Deontayem Wilderem. Ich pierwszy pojedynek obejrzało niecałe 400 tysięcy subskrybentów, zaś drugie starcie aż 850 tysięcy. Trzeba jednak dodać, że cena PPV była wyższa niż w przypadku sobotniej walki. Żeby zobaczyć nokaut na Wilderze, trzeba było zapłacić aż 80 dolarów.

Kontuzja 'Don Kasjo' poważniejsza niż zakładano. Czeka go operacjaPoważna kontuzja "Don Kasjo" po walce z Najmanem. Konieczna będzie operacja

Wszystko wskazuje, że walka Tysona z RJJ będzie najchętniej oglądanym starciem w 2020 roku, jeśli chodzi o bokserskie starcia dostępne w PPV.

FAME MMA też zanotowało kapitalny wynik

FAME MMA rozbiło bank! - Dowiedziałem się, ze źródeł bliskich i dobrze poinformowanych, że rozeszło się około pół miliona PPV - zdradza Andrzej Kostyra, dziennikarz "Super Expressu". To oznacza, że polska federacja mogła zarobić na sprzedaży PPV ponad 10 milionów złotych!

Wielki powrót Tomasza Adamka! To już pewne. Wielki powrót Tomasza Adamka! To już pewne. "Góral" chce znów walczyć

Więcej o: