Skandal po walce Mike'a Tysona. Kibic zaatakował legendę boksu. Wkroczyła ochrona

Niewiele brakowało, a Mike Tyson w sobotę stoczyłby drugą walkę. Z krewkim kibicem, który zaatakował legendę boksu pod halą Staples Center - informuje portal TMZ.

To była grupa fanów czekająca pod Staples Center na autografy. Kiedy Mike Tyson podszedł, by złożyć podpisy, jeden z kibiców zaczął prowokować byłego mistrza świata. "Lepiej tego nie rób, bo skończy się to dla ciebie źle" - zażartował Tyson, ale wtedy napastnik sięgnął za pasek w spodniach, jakby chciał wyciągnąć broń. We wszystko od razu wmieszała się ochrona Tysona, która spacyfikowała mężczyznę. A później wezwana została także policja. Ona ustaliła - jak relacjonuje TMZ - że napastnik, który był już wcześniej znany Tysonowi, bo w przeszłości też próbował go prowokować, nie miał przy sobie żadnej broni. A całe zajście skończyło się polubownie.

Zobacz wideo Bezsensowny werdykt walki Tyson - Jones! Zwycięzca tylko jeden. "Sędzia się zdyskwalifikował"

Andrzej Gołota i Mike TysonAndrzej Gołota chce powalczyć z Tysonem? "Nie ma problemu. O moją formę dba pies"

Mike Tyson nie zamierza kończyć z boksem!

W niedzielę nad ranem czasu polskiego 54-letni Mike Tyson i 51-letni Roy Jones Jr weszli do ringu w hali Staples Center w Los Angeles. Po ośmiu rundach pokazowej walki sędziowie ogłosili remis. Tempo pojedynku było jednak lepsze, niż wielu mogło się spodziewać. - Jestem zadowolony z tego remisu, bo kibice dobrze się bawili. Nikt nie pomyślał, że mogę przejść przez cały dystans, a jednak dałem radę - powiedział po walce Tyson.

Mike Tyson odgryza ucho Evandera HolyfieldaMike Tyson chce kolejnej walki z Holyfieldem! "Widzieliście, co zrobiliśmy ostatnio"

Dla "Bestii" było to pierwsze starcie od 15 lat. I wiele wskazuje, że nie ostatnie. - To było lepsze niż walka o mistrzostwo. Zrobiliśmy coś dobrego dla świata. Musimy to powtórzyć. Bardzo chętnie wrócę do ringu - powiedział Tyson, cytowany przez "Daily Mail", który sugeruje również, że kolejnym jego rywalem mógłby być Evander Holyfield. A więc pięściarz, z którym Tyson dwukrotnie mierzył się w latach 90. I dwukrotnie przegrał. W pierwszym starciu przez techniczny nokaut w jedenastej rundzie. A potem w trzeciej, kiedy walka została przerwana po tym, jak Tyson odgryzł Holyfieldowi kawałek ucha.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: