Mike Tyson stracił kilkadziesiąt kilogramów! "Co za metamorfoza, prawdziwy mistrz"

Sto funtów, czyli 45 kg. Tyle na wadze stracił Mike Tyson, który w sobotę zmierzy się w pokazowej walce z Royem Jonesem Jr. "Co za metamorfoza! Tak wygląda prawdziwy mistrz" - piszą zachwyceni internauci.

Obaj mają łącznie 105 lat, bo sobotnim rywalem Mike Tysona będzie inna legenda boksu: 51-letni Roy Jones Jr. Pięściarze spotkają się w hali Staples Center w Los Angeles na dystansie ośmiu rund po dwie minuty i założą nieco większe, 12-uncjowe rękawice. Zwycięzca zagarnie specjalnie przygotowany na tę okazję pas od federacji WBC

Zobacz wideo Mike Tyson vs Roy Jones Jr. "Ludzie chcą Tysona. Nieważne, ile ma lat"

Mike Tyson: Musiałem zejść w dół aż o sto funtów

A co będzie, jeśli pojedynek potrwa na pełnym dystansie? Tego lepszego wskażą znani z występów ringowych Christy Martin, Vinny Pazienza oraz Chad Dawson. Zanim jednak do tego dojdzie - jeśli w ogóle dojdzie - pięściarzy do ringu wywoła kolejna legenda w swoim fachu, czyli konferansjer Michael Buffer

- Musiałem zejść w dół aż o sto funtów. Zostałem weganinem. W pewnym momencie wyglądałem i czułem się naprawdę źle, więc żona kazała mi wejść na bieżnię i zrobić marsz przez kwadrans. Z piętnastu minut zrobiły się dwie godziny. Zacząłem regularnie trenować, trzymać dietę i znów jestem piękny - stwierdził Tyson, a internauci są zachwyceni jego przemianą. "Co za metamorfoza! Tak wygląda prawdziwy mistrz" - piszą w komentarzach pod zdjęciami Tysona, które wrzuca do mediów społecznościowych.

A zapytany przez dziennikarza, czy w sobotę ujrzymy prawdziwą walkę, czy też może taniec i udawaną pokazówkę, szybko zripostował: - Ja nigdy nie umiałem tańczyć, więc nie spodziewajcie się tańca w ringu - zapowiedział Żelazny Mike. Więcej na bokser.org.

 

Mike Tyson - Roy Jones Jr w PPV

Kibice, jeśli chcą obejrzeć legendy w akcji, muszą wykupić PPV (49.99 dolarów). Ale zobaczą przy okazji też inne pojedynki. Oto karta walk:

  • Mike Tyson (50-6, 44 KO) vs Roy Jones Jr (66-9, 47 KO) - walka nie zostanie wpisana do oficjalnych rekordów
  • Badou Jack (23-3-3, 13 KO) vs Blake McKernan (13-0, 6 KO)
  • Jake Paul (1-0, 1 KO) vs Nate Robinson (była gwiazda NBA)
  • Viddal Riley (4-0, 2 KO) vs Rashad Coulter (1-0, 1 KO)

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: