Tyson Fury w akcji! Aż oberwał się sufit [WIDEO]

"To jest to, co czeka wszystkich w 2021 r. do nieskończoności" - mówi Tyson Fury, po którego ciosie oberwał się kawałek sufitu z workiem treningowym.

Na nagraniu opublikowanym na Instagramie Tysona Fury'ego widać, jak pięściarz trenuje uderzając w worek treningowy. Po serii ciosów worek obsuwa się, a sufit niemal spada mistrzowi świata na głowę.

"To jest to, co czeka wszystkich w 2021 r. i do nieskończoności" - podpisał nagranie Brytyjczyk.

 

Tyson Fury czeka na wynik gali z 12 grudnia

Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) ostatnią walkę bokserską stoczył w lutym 2020 r. Brytyjczyk pokonał wtedy Deontaya Wildera i zdobył pas mistrzowski WBC. W trakcie przygotowań do walki 32-letni pięściarz mierzył się jednak z wieloma problemami prywatnymi. Aby ponownie wejść na szczyt, musiał zwalczyć kłopoty z nadwagą, alkoholem i depresją. 

Mariusz Wach wystąpi na wielkiej gali bokserskiej! Kuzyn Tysona Fury'ego rywalem PolakaMariusz Wach wystąpi na wielkiej gali bokserskiej! Kuzyn Tysona Fury'ego rywalem Polaka

Drugą w tym roku walkę bokserską Fury miał stoczyć w grudniu z Agitem Kabayelem (20-0, 13 KO). Do walki jednak nie dojdzie m.in. ze względu na za słabą ofertę finansową dla Brytyjczyka. Brytyjczyk trenuje więc, czekając na kolejne starcie.

- Poczekajmy na rozstrzygnięcia z 12 grudnia. Jeśli Kubrat Pulew wygra, wtedy nie ma mowy o walce z Anthonym Joshuą, gdyż Eddie Hearn zobowiązał się na walkę rewanżową. To stawia Deontaya Wildera na najlepszej pozycji. Walka prawdopodobnie odbyłaby się pod koniec lutego. Ale jeśli za niecały miesiąc wygra Joshua, wtedy będziemy chcieli od razu zestawić walkę Fury vs Joshua - powiedział stacji "ESPN" Bob Arum. 

MB Boxing Night Katowice. Mariusz Wach poznał rywalaNowa platforma pokaże walki Głowackiego i Wacha. Polscy kibice muszą zapłacić

Brytyjczyk, od kiedy wrócił na ring w 2018 r. ponownie wywalczył tytuł mistrzowski. Wcześniej 32-latek był mistrzem federacji WBA, WBO, IBF oraz IBO.

Po powrocie Fury stoczył dwie walki z Seferem Seferim iFrancesco Pianetim. Następnie otrzymał szansę odebrania pasa Deontayowi Wilderowi, ale sędziowie po 12 rundach podyktowali remis. Dopiero w lutym 2020 r. "Cygański Książę" pokonał "Bronze Bombera" przez techniczny nokaut. 

Więcej o: