Tak teraz wygląda Mike Tyson. Włączył tryb bestii! Niezwykła metamorfoza

28 listopada, po blisko 15-letniej przerwie, Mike Tyson wróci na ring, by stoczyć pojedynek z Royem Jonesem Jr. Pięściarz opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia, na których można zobaczyć, w jak świetnym dyspozycji fizycznej znajduje się teraz 54-letni "Żelazy Mike".
Zobacz wideo

Wygląda na to, że do pokazowej walki, jaka pod koniec listopada odbędzie się w Los Angeles (na dystansie 8 rund), Tyson podejdzie w świetnej formie. Fani Amerykanina nie kryją podziwu dla sylwetki boksera, którą ten pochwalił się na Instagramie.

 

"Legenda wraca", "wyglądasz lepiej niż kiedykolwiek, mistrzu", "tryb bestii aktywowany" - piszą zachwyceni internauci pod zdjęciami Tysona. - Nie boksował od tylu lat. Nie spodziewałem się fajerwerków z jego strony. Tymczasem zobaczyłem faceta o sprawności 21, 22-latka - mówił kilka miesięcy temu jego nowy trener Rafael Cordeiro. Przemiana Tysona robi tym większe wrażenie, że jeszcze w 2009 roku ważył aż 180 kg i był uzależniony od narkotyków.  Miałem wysokie ciśnienie krwi, prawie umierałem i cierpiałem na zapalenie stawów. Przejście na weganizm pomogło mi wyeliminować wszystkie problemy - opowiadał Tyson. Nie miał wyjścia, bo jak tłumaczy: "byłem tak przepełniony wszystkimi narkotykami, że ledwo mogłem oddychać".

MB Boxing Night Katowice. Mariusz Wach poznał rywalaNowa platforma pokaże walki Głowackiego i Wacha. Polscy kibice muszą zapłacić

Rywalem Tysona będzie 51-letni Roy Jones Jr, również legenda tej dyscypliny - były mistrz świata zarówno w kategorii średniej, jak i ciężkiej.

 

Powrót Mike'a Tysona

Tyson po raz ostatni w ringu pojawił się w 2005 roku, kiedy to przegrał z Kevinem McBridem. W swojej karierze stoczył 56 walk, z czego 50 wygrał (aż 44 przed czasem). Do dziś jest najmłodszym w historii mistrzem świata w wadze ciężkiej.

Więcej o: