Nowa platforma pokaże walki Głowackiego i Wacha. Polscy kibice muszą zapłacić

Wszystko już jasne. Za transmisje z walk Krzysztofa Głowackiego i Mariusza Wacha na gali w Londynie trzeba będzie dodatkowo zapłacić w internecie.

Mateusz Borek zapytał na Twitterze: "Zasadnicze pytanie brzmi: czy zobaczymy galę z udziałem dwóch Polaków w polskiej telewizji z polskim komentarzem, czy w internecie, na płatnej stronie DAZN z komentarzem angielskim?". Odpowiedział mu Marek Szkolnikowski, rozwiewając nadzieje kibiców.

Zobacz wideo Kto wygra mecz Polska - Holandia? U nas trzy gole Milika

- DAZN 100 procent - napisał dyrektor TVP Sport. To oznacza, że Telewizja Publiczna nie pokaże walk Mariusza Wacha i Krzysztofa Gołaszewskiego podczas gali w Londynie 12 grudnia. Tego dnia w stolicy Anglii Głowacki powalczy o mistrzostwo świata w wadze cruiser z Lawrecem Okolie. Wach z kolei skrzyżuje rękawice z Hughie'em Furym. 

Jedna z największych gwiazd NBA nawet nie dotknęła w niej piłki. Jedna z największych gwiazd NBA nawet nie dotknęła w niej piłki. "Jest jak Bóg"

- Wach wciąż jest przeciwnikiem, z którym chcą walczyć najlepsi 'ciężcy' na świecie. Walką z Polakiem interesował się niedawno m.in. kuzyn Hughie'ego, Tyson Fury i kilku innych znakomitych zawodników, ale ostatecznie rywalem ''Wikinga'' będzie 26-latek, który wciąż ma bardzo duże aspiracje. W swojej dotychczas ostatniej walce Brytyjczyk pokonał w marcu przed czasem Pavla Soura, natomiast Wach w czerwcu wygrał na punkty z Kevinem Johnsonem - informował Antoni Partum ze Sport.pl.

Kuriozalna czerwona kartka w kobiecej Serie ATakiej czerwonej kartki jeszcze nie było! Koszmar [WIDEO]

Transmisja z polskich walk tylko w DAZN

Oba polskie pojedynki w Londynie będzie można zobaczyć jedynie na nowej platformie streamingowej DAZN. Ile trzeba będzie za to zapłacić? Według nieoficjalnych informacji - 7,99 zł. Tyle ma kosztować pierwszy miesiąc dostępu do serwisu. DAZN wchodzi na polski rynek 1 grudnia.

- Pan Marek rozwiał wątpliwości. Glowacki vs Okolie & Wach vs H.Fury na terenie Polski będziemy oglądać z komentarzem w języku angielskim w internetowym DAZN - dodał Borek. W walce wieczoru w Londynie zmierzą się Anthony Joshua i Kubrat Pulew.

Więcej o: