9 mln dolarów za 2 minuty walki! Legenda powraca i znów zarobi gigantyczne pieniądze

Floyd Mayweather Jr. po raz kolejny wraca do ringu. Fani boksu będą mogli obejrzeć byłego mistrza świata w lutym 2021 roku. Wciąż nieznany jest przeciwnik słynnego pięściarza.

Według medialnych doniesień walka Floyda Mayweathera ma się odbyć w Tokio. Dodatkowo w podobnym terminie zaplanowana jest gala "Mega 2021", jednak nie wiadomo jeszcze czy to w tym wydarzeniu walczył będzie Mayweather. Były mistrz świata za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdził, że wybiera się w przyszłym roku do Japonii.

Tokio. Japonia. Wracam w 2021 roku. Wiem, że w Tokio w 2021 roku odbędą się igrzyska, ale ja, Floyd Mayweather Junior we własnej osobie oraz mój team będziemy tam robić coś dużego w Tokyo Dome

- powiedział Floyd Mayweather Jr. 

 

Floyd Mayweather zapowiedział wielki powrót

Floyd Mayweather zakończył karierę bokserską trzy lata temu. Od tego czasu kilkukrotnie zapowiadał, że fani boksu jeszcze zobaczą go w ringu. Organizatorzy wydarzenia w Tokio poza datą nie podali więcej szczegółów dot. walki Mayweathera. 

Mariusz Wach wystąpi na wielkiej gali bokserskiej! Kuzyn Tysona Fury'ego rywalem PolakaMariusz Wach wystąpi na wielkiej gali bokserskiej! Kuzyn Tysona Fury'ego rywalem Polaka

Według medialnych spekulacji walka, którą stoczy Floyd Mayweather będzie jedynie starciem pokazowym, a były mistrz świata ma zarobić gigantyczne pieniądze. Podobnie było w 2018 roku, gdy 43-latek zmierzył się z japońskim zawodnikiem MMA. Nieoficjalnie Amerykanin miał zarobić 9 mln dolarów za dwie minuty walki. 

Marcin Najman na konferencji przed Fame MMA 7Marcin Najman został ekspertem TVP Info. Można powiedzieć, że zna się na wszystkim

"Chcę podziękować moim japońskim partnerom, TRUST LINE oraz mieszkańcom Japonii za dalsze wspieranie mnie we wszystkich naszych działaniach. Nie mogę się doczekać powrotu w 2021 roku i zrobienia jeszcze większych rzeczy" - podpisał nagranie na Instagramie Floyd Mayweather.  

Więcej o: