Floyd Mayweather wygrał ogromne pieniądze i zamieścił wymowne zdjęcie

Floyd Mayweather wygrał 166 tys. dolarów obstawiając zwycięzcę meczu NFL. Kupon z wygraną bokser zamieścił w mediach społecznościowych.

Kilka dni temu Floyd Mayweather pochwalił się w mediach społecznościowych, że przebywa w Circa's Stadium Swim w Las Vegas, gdzie na wielkim ekranie można obejrzeć różne wydarzenia sportowe. Legendarny bokser śledził w tym czasie spotkanie Green Bay Packers, które wygrało z San Francisco 49ers (34 do 17). 43-latek postawił zakład na wygranego meczu NFL wpłacając 200 tys. dolarów. Finalnie zyskał blisko dwukrotność tej sumy (166 tys. dolarów).

Zobacz wideo Ewa Brodnicka: Jeśli będą jeszcze strajki, to wyjdę na ulicę
Aby zyskać "zielone", musisz postawić na ZIELONYCH

- napisał na Instagramie Floyd Mayweather

 

Floyd Mayweather pochwalił się wysoką wygraną w swoim stylu

Zdaniem brytyjskiego dziennika "The Sun" Floyd Mayweather odebrał nagrodę w gotówce, a następnie pozwolił się nagrać, jak jedzie swoim Chevroletem Super Sport mając na miejscu pasażera całą sumę 366 tys. dolarów. Nie byłaby to pierwsza sytuacja, w której fani widzą boksera z ogromną sumą pieniędzy. 

Donald Trump i Andrzej GołotaDonald Trump stracił fortunę przez Andrzeja Gołotę. "Siedział naburmuszony, napucowany"

Floyd Mayweather może pochwalić się trzema luksusowymi nieruchomościami w Los Angeles, Las Vegas i Miami. Jest również kolekcjonerem luksusowych samochodów, które wycenia się w sumie na 20 mln funtów. Oprócz tego Amerykanin jest właścicielem trzech prywatnych odrzutowców: Gulfstream G650, "Air Mayweather" i "The Money Team". Na jego Instagramie w 24-godzinnej relacji regularnie można zobaczyć go z dużą ilością gotówki. 

Floyd Mayweather chwali się wygranąFloyd Mayweather chwali się wygraną Instagram

Floyd MayweatherMayweather obnosi się ze swym bogactwem. Trzy rezydencje, garaże samochodów i drogocenna biżuteria

Wielokrotnie utytułowany Amerykanin i były mistrz świata m.in. federacji WBC, WBA i WBO w wadze półciężkiej zakończył karierę bokserską w 2017 roku i jest jednym z najbogatszych sportowców świata. Kilka tygodni temu zapowiadano powrót Floyda Mayweathera na ring w rewanżu z Conorem McGregorem czy walce pokazowej z Loganem Paulem, jednak mimo zapowiedzi do żadnego starcia nie doszło. Emerytowany bokser może się za to pochwalić niesamowitym bilansem 50 wygranych (27 KO) i ani jednej porażki.