Mariusz Wach może walczyć z kuzynem Tysona Fury'ego! Na gali w Londynie

Mariusz Wach może walczyć z Hughie Furym. 12 grudnia w hali O2 w Londynie 40-letni pięściarz miałby się zmierzyć z kuzynem Tysona Fury'ego. Starciem wieczoru jest walka Anthony Joshua - Kubrat Pulew.

Mariusz Wach może zostać kolejnym polskim pięściarzem wpisanym do karty walk podczas gali bokserskiej organizowanej 12 grudnia w Londynie. W ostatnich tygodniach Mariusz Wach miał kilka ciekawych propozycji walk, w tym m.in. z aktualnym mistrzem organizacji WBA Manuelem Charrem czy Tysonem Furym. Ostatnią walkę 40-letni pięściarz stoczył 12 czerwca. Pokonał na punkty Amerykanina Kevina Johnsona, ustanawiając swój osobisty rekord 36-6. 

Zobacz wideo Ewa Brodnicka: Jeśli będą jeszcze strajki, to wyjdę na ulicę
Eddie Hearn ujawnił, że walka Hughie Fury vs Mateusz Wach najprawdopodobniej odbędzie się przy następnej okazji i może to się wydarzyć 12 grudnia, przed walką wieczoru Joshua vs Pulew

- napisał w mediach społecznościowych Michael Benson.

Mateusz BorekMateusz Borek mocno: Nie dam się szantażować. Nigdzie nie ma takich historii

Mateusz Wach wystąpi na jednej gali z Krzysztofem Głowackim. Eddie Hearn nie wyklucza 

W tym samym wydarzeniu udział weźmie Krzysztof Głowacki, który bezpośrednio przed walką wieczoru będzie walczył z Lawrencem Okolie o tytuł organizacji WBO w wadze junior ciężkiej.

Anthony JoshuaOficjalnie! Anthony Joshua zawalczy w hitowym starciu. "Nie ma już odwrotu"

Mariusz Wach (36-6, 19 KO) stoczył w swojej karierze 42 walki, z których 36-krotnie wychodził zwycięsko. Dziewiętnaście starć zakończył przez nokaut. Główną walką podczas gali bokserskiej w Londynie będzie starcie Anthony'ego Joshuy (23-1), który stanie w obronie czterech pasów mistrzowskich WBA, IBF, WBO i IBO, zmierzy się z Kubratem Pulewem (28-1).  

Więcej o: